Kompleksowy przewodnik po lokalnym SEO w 2018 roku

Wyszukiwanie lokalne jest skuteczne w przypadku małych firm: czterech na pięciu konsumentów korzysta z wyszukiwania, aby znaleźć lokalne informacje, co oznacza, że ​​jeśli Twoja firma nie jest zoptymalizowana pod kątem lokalnego wyszukiwania, możesz utracić 80% potencjalnych klientów. Krótko mówiąc, lokalne pozycjonowanie jest kluczowe, jeśli chcesz, aby Twoja firma pozostała istotna.

Aby pomóc Ci zoptymalizować firmę pod kątem lokalnego SEO, stworzyliśmy obszerny przewodnik, który obejmie lokalne narzędzia SEO, najlepsze praktyki wyszukiwania lokalnego, optymalizację pod kątem Google Moja Firma i wiele więcej.

Przestań marnować czas na strategie SEO, które nie działają z pomocą tego bezpłatnego przewodnika PDF >>

Pod koniec przewodnika będziesz mieć pewność, w jaki sposób zoptymalizować firmę, aby dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy korzystają z wyszukiwania lokalnego, aby wybrać produkty lub usługi, które zamierzają kupić.

Co to jest Lokalne SEO?

Lokalne SEO pomaga firmom promować swoje produkty i usługi dla lokalnych klientów i klientów. Aby gromadzić informacje dotyczące lokalnego wyszukiwania, wyszukiwarki wykorzystują sygnały, takie jak zawartość lokalna, strony z profilami społecznościowymi, linki i cytaty, aby zapewnić użytkownikom najbardziej odpowiednie wyniki lokalne.

Najlepsza praktyka Lokalna taktyka SEO

Aby dobrze się rozwijać w wyszukiwaniu lokalnym, musisz wykonać trzy czynności: zoptymalizować swoje konto Google Moja Firma, poprawić SEO na stronie, aktualizując swoją witrynę i celując w dzikiej sieci. Choć może wydawać się przytłaczająca, jest całkowicie możliwe, aby odnieść sukces we wszystkich trzech z pewną cierpliwością i wytrwałością. Trzymaj się z nami, a my zbadamy każdy z nich dogłębnie.

Zoptymalizuj dla Google Moja Firma

Google Moja Firma stała się creme de la creme lokalnych wyszukiwań - ponieważ Google najwyraźniej czuje się najbardziej komfortowo, udostępniając treści, które może wspierać i weryfikować, Google Moja Firma to narzędzie pomagające Twojej firmie sprostać potrzebom Google. Jeśli Google może zweryfikować Twoją firmę jako autentyczną, potencjalnie może nagrodzić Twoją firmę pożądaną przestrzenią boczną w lokalnym wyszukiwaniu Google.

Aby mieć pewność, że Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem Google Moja Firma, musisz utworzyć i zweryfikować stronę Google Moja Firma, używać postów Google na swoim koncie, zachęcać klientów do udostępniania recenzji online i autentycznie reagować na opinie, określając lokalizację. Na przykład: "Dziękujemy za opinię na temat [produkt / usługa] w [mieście, stanie]. Cenimy twój wkład i cieszymy się, że znów będziemy z Tobą współpracować. Dziękuję zespołowi [pełna nazwa firmy] ".

Aby dowiedzieć się więcej o korzystaniu z Google Moja Firma, zapoznaj się z naszym pełnym postem tutaj .

Aktualizacje witryny

Po omówieniu optymalizacji Twojej firmy w Google Moja Firma przyjrzyjmy się pięciu prostym aktualizacjom witryny, aby poprawić lokalne SEO.

1. Popraw strukturę łączenia wewnętrznego

Chociaż zewnętrzne linki kierujące do twojej witryny są idealne (o czym powiem wkrótce), dostosowanie twojej wewnętrznej struktury linkowania również zwiększy twoje rankingi SEO.

Dlaczego wewnętrzne linkowanie ma znaczenie? Wykonuje następujące czynności:

Obsługuje nawigację w witrynie

Wspomaga architekturę informacji i hierarchię witryn

Dystrybuuje autorytet strony i siłę rankingu wśród stron

Jeśli chcesz poprawić swoją wewnętrzną strukturę linków, ale nie masz pewności, od czego zacząć, zapoznaj się z " Siedmioma przykazaniami łączenia" w celu uzyskania najlepszych wyników SEO w grze Kissmetrics .

2. Zoptymalizuj adres URL, tagi tytułu, nagłówki, opis meta i treść

Jeśli chodzi o treść, każdy nowy wpis na blogu to nowa strona zindeksowana dla Twojej witryny, nowa strona, na której można kierować wyszukiwanie geograficzne, oraz nowa możliwość znalezienia na stronach wyników wyszukiwania (SERP). Za każdym razem, gdy piszesz fragment treści, musisz zoptymalizować zawartość pod kątem wyszukiwarek, używając słów kluczowych o dużej głośności w adresie URL, tytule, nagłówku, metatagach i treści. Jeśli masz problemy z wymyślaniem treści kierowanych geograficznie, rozważ wyróżnienie historii sukcesu klientów i studia przypadku.

3. Dodaj strony lokalizacji do swojej witryny

Jeśli masz więcej niż jedną lokalizację z cegły i zaprawy, utwórz strony lokalizacji. Strony lokalizacyjne zapewniają czytelnikom NAP, godziny otwarcia, unikalne opisy sklepów, informacje o parkowaniu / transporcie, promocje, referencje od zadowolonych klientów i wiele innych. Ważne jest również, aby unikać duplikowania treści na wielu stronach lokalizacji. W przypadku firm z jednym lokalizacją utwórz lokalną opisową stronę O nas. Otrzymasz duże punkty premiowe, jeśli dodasz Mapę Google do swojej witryny internetowej na swoich stronach (stronach) lokalizacji.

4. Utwórz zawartość lokalną

Google wciąż jest mądrzejszy, co oznacza, że ​​twórcy treści są teraz w stanie naprawdę pisać dla użytkowników, a nie wyszukiwarek. Ale pisząc o ogólnych tematach przyciągniesz szeroki tłum, czasem ważniejsze jest skupienie się na sobie i pisanie o lokalnych lub branżowych wiadomościach, aby przyciągnąć lokalną publiczność. Bądź lokalnym organem dla swojej branży, promując lokalne spotkania branżowe, wiadomości, pracowników i inne treści edukacyjne na swoim blogu. Pomyśl o treści na najwyższym poziomie, która wykracza poza to, co sprzedaje Twoja firma.

Na przykład, jeśli jesteś lokalną firmą ochroniarską i próbujesz przyciągnąć firmy, które są nowicjuszami w tej dziedzinie, utwórz pomocny zasób, aby firmy te dobrze znały Twoje miasto. Mapa lokalnych usługodawców lub kalendarz wydarzeń w całym mieście może zarówno zapewnić wartość Twojej persona i zawierać bardzo istotne lokalne sygnały na stronie.

5. Upewnij się, że twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych

Lokalne wyszukiwanie i wyszukiwanie na urządzeniach mobilnych idą w parze ( dziewięciu na dziesięciu użytkowników smartfonów przeprowadza lokalne wyszukiwania na swoich urządzeniach !). Niektóre z najczęstszych sposobów korzystania z witryny w środowisku mobilnym to wyszukiwanie opinii, znajdowanie wskazówek dojazdu do Twojej lokalizacji i wyszukiwanie informacji kontaktowych. Ułatwiaj swoim potencjalnym klientom i klientom tworzenie witryny przyjaznej dla urządzeń mobilnych.

Zaangażuj się w katalogi i sieć Wild Wild

Nauczyłeś się optymalizować firmę w Google Moja Firma i jak ją zaktualizować w celu zwiększenia wewnętrznej SEO - teraz przyjrzyjmy się, jak wykorzystać spójność NAP, katalogi i linki przychodzące, aby zająć się swoją firmą krok bliżej do tego numer jeden w lokalnym wyszukiwaniu.

Nazwa, adres, spójność telefonu

Musisz ułatwić ludziom i wyszukiwarkom znalezienie Ciebie. Aby to zrobić, skonfiguruj swój NAP, co oznacza nazwę, adres i numer telefonu (z numerem kierunkowym). To powinno być dołączone jako tekst HTML do indeksowania w Twojej witrynie . Unikaj powszechnego błędu polegającego tylko na włączaniu NAP do obrazu - obrazów nie można przeszukiwać z wyszukiwarek takich jak tekst HTML. Najczęstszą lokalizacją NAP jest stopka lub nagłówek strony.

Zoptymalizuj katalogi online i cytaty

W przypadku firm z USA te cztery agregatory danych map dostarczają dużej ilości danych mapowych dla Apple, Yelp, Bing, Google+ lokalnie, Trip Advisor i innych.

Ekspresowa aktualizacja

Neustar Localeze

Menedżer ofert biznesowych

Faktyczny

Konsekwencja jest kluczowa: sprawdź, czy twoje cytaty są spójne i kompletne w tych czterech agregatorach danych. Rozbieżności, takie jak błędy ortograficzne, skróty, brak numeru zestawu lub nieprawidłowy numer telefonu mogą być problematyczne. Jeśli Google nie może określić, które informacje o Twojej firmie są poprawne, może nie pokazywać Twojej firmy w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo usuń wszelkie znalezione duplikaty aukcji. Punkty premiowe za podkreślenie członkowstwa w Izbie Gospodarczej w Twojej społeczności, które zdobędzie zewnętrzny link.

Pobierz linki przychodzące z trafnością i upoważnieniem

Linki przychodzące to niesamowicie potężne możliwości zwiększenia lokalnego SEO - każdy link do strony mówi Google, że jesteś legalną firmą, a linki przychodzące również mogą podnieść twój domain authority. Oto kilka sposobów na uzyskanie linków:

Sponsoring lub partnerstwo

Publikowanie bloga gościa

Stypendia

Rozpocznij od własnej sieci osobistej, która może obejmować Izbę Handlową, dzielnice biznesowe, biura licencjonowania, stowarzyszenia handlowe, odsprzedawców, dostawców i / lub producentów i inne podmioty stowarzyszone. Rozważ sponsorowanie seminarium internetowego lub spotkania, zorganizowanie wydarzenia społecznościowego, promowanie czegoś, co kochasz w lokalnej społeczności oraz budowanie relacji z wybitnymi ludźmi i osobami wpływowymi. Ponadto naucz się wygodnie kontaktować się z partnerami, aby sprawdzić, czy mogą Cię polecić w swoim katalogu partnerskim.

Bądź blogerem , rozmawiaj z innymi osobami (oczywiście z innymi) w swojej branży i działaj jako dostawca zasobów dla społeczności. Jeśli aktywnie uczestniczysz w rozmowach społecznościowych, szum wokół ciebie rośnie w postaci linków przychodzących, wzrostu w mediach społecznościowych i zasięgu medialnego.

Biorąc pod uwagę, że linki .edu są kolanami dla władzy domeny, dlaczego nie zarabiać na niektórych linkach, oferując stypendium w swoim regionie geograficznym? Powinien być odpowiedni dla Twojej branży, wysłać odpowiednie sygnały do ​​twojej domeny (biorąc pod uwagę linki wsteczne ze szkół) ... i sprawić, że poczujesz się dobrze! Moz zbudował solidny przewodnik po krokach do sukcesu w celu skutecznego dotarcia do stypendystów.

Zaangażuj się w media społecznościowe i dodawaj posty do Google Moja Firma

Google uważa, że ​​treści udostępniane w mediach społecznościowych są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz, gdy utworzysz piękną stronę Google Moja Firma, udostępnij tę stronę w mediach społecznościowych, dostosowując społeczność i wyszukiwanie.

Lokalne narzędzia SEO

Teraz, gdy omówiliśmy, jak zoptymalizować firmę pod kątem lokalnego SEO, przyjrzyjmy się kilku przydatnym narzędziom, które można wykorzystać w celu poprawy pozycji w rankingu w obszarach, w których jest to najważniejsze.

1. Whitespark Local Citation Finder. Lokalne cytowanie to dowolna internetowa nazwa, adres i numer telefonu lokalnej firmy. Cytaty mają znaczenie, ponieważ pomagają lokalnym firmom w wyszukiwaniu w Internecie i gdy lokalne firmy aktywnie zarządzają swoimi cytatami, aby zapewnić dokładność danych, promuje to zaufanie do tych aukcji online. Whitespark dobrze zna ten świat -  naprawdę dobrze. Z bezpłatną wersją startową i popularną opcją 24 USD na miesiąc, Whitespark oferuje zarządzanie listami lokalnymi, poleca miejsce wystawienia swojej firmy, analizuje konkurencję, a także solidnie buduje i monitoruje wzrost liczby cytowań w celu uzyskania lepszych lokalnych rankingów wyszukiwania.

2. Krzycząca żaba. Ten program komputerowy indeksuje linki, obrazy, CSS, skrypt i aplikacje z perspektywy SEO. Ciekawe, czy masz jakieś 404? Zastanawiasz się nad brakującymi opisami meta lub H1? Screaming Frog analizuje do 500 adresów URL za darmo i oferuje nielimitowaną płatną wersję za 200 USD rocznie.

2. Moz Local. Tańsze niż większość swoich odpowiedników (zaczynając od 99 USD / rok przy profesjonalnym poziomie usługi w cenie 179 USD / rok), Moz Local zapewni zweryfikowanie Twojej wizytówki w Google i na Facebooku oraz dystrybucję Twojego wpisu w ekosystemie wyszukiwania. Dodatkowo, Moz Local będzie współpracować z agregatorami danych, aby pomóc w wypychaniu ofert, zapewniając widoczność Twojej firmy.

4. Ahrefs. Ahrefs pomaga w sprawdzaniu linków zwrotnych, co jest ważne, ponieważ te linki (które są skierowane do Twojej witryny) służą jako wskaźnik uprawnień witryny. Ahrefs oferuje również analizę konkurencji, badanie słów kluczowych i wgląd w tekst kotwicy, z którego korzystają inne strony internetowe podczas łączenia z witryną. To narzędzie ma wersję startową w cenie 99 USD / miesiąc i standardową opcję w cenie 179 USD / miesiąc na bardziej rozbudowane śledzenie.

5. Buzzstream. Począwszy od 24 USD miesięcznie z profesjonalną funkcjonalnością 299 USD / miesiąc, BuzzStream ułatwia zarabianie na lokalnych linkach zwrotnych, co pomaga identyfikować i budować relacje z lokalnymi wpływowymi osobami poprzez badanie wpływowych osób, śledzenie rozmów i dostarczanie informacji o raportach na temat kampanii promocyjnych, wydajności zespołu i łącza miejsca docelowe.

Co dalej?

Ten kompleksowy przewodnik po lokalnym SEO w 2018 roku ma na celu poprowadzić Twój lokalny sukces. Podczas gdy niektóre z porad są jednorazowymi czynnościami, w których możesz je ustawić i zapomnieć (np. Upewniając się, że Twój NAP jest wyraźnie napisany w Twojej witrynie), inne zadania, takie jak tworzenie recenzji i publikowanie lokalnie odpowiednich treści, są działaniem Twojej organizacji musi zrobić na bieżąco długoterminowy lokalny sukces SEO. Pamiętaj o tym, jak pracujesz nad poprawą widoczności w Internecie i czekamy na Ciebie na pierwszej stronie Google!

Dane Kontaktowe

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/

Katalog Google: https://drive.google.com/drive/folders/1aXrC2hBaN1W9C1P3RMMORAI_WDojnrwX

Powiązane treści

Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Internetowych Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Www Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Google Bielsko-Biała, śląsk 

Tanie Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Seo Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne W Google Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Www Bielsko-Biała, śląsk 

Skuteczne Pozycjonowanie Lokalne Stron Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Strony W Google Bielsko-Biała, śląsk 

Seo Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Google Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Cena Bielsko-Biała, śląsk 

Agencja Seo Bielsko-Biała, śląsk 

Linki Sponsorowane Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Cennik Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne W Internecie Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron W Internecie Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Sklepu Internetowego Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Firmy Bielsko-Biała, śląsk 

Powiązane Linki

http://bit.ly/2ARa5Zq 

http://bit.ly/2sCX4ye 

http://bit.ly/2QZHtlN 

http://bit.ly/2szGMG3 

http://bit.ly/2RyYclf 

http://bit.ly/2W0tRuB 

http://bit.ly/2CuOu9g 

http://bit.ly/2S1QnUq 

http://bit.ly/2RXNxjt 

http://bit.ly/2sBKZJx 

http://bit.ly/2RV1vCO 

http://bit.ly/2B55tPF 

http://bit.ly/2QZjwv2 

http://bit.ly/2S01AoK 

http://bit.ly/2FOlpZA 

http://bit.ly/2RBMk1T 

http://bit.ly/2HyjCtY 

http://bit.ly/2MjZ5rU 

http://bit.ly/2W4uTFK 

http://bit.ly/2TXEcFI 

http://bit.ly/2W85LxN 

http://bit.ly/2AUkjYO 

http://bit.ly/2Cw8BE2 

http://bit.ly/2MmaO9v 

http://bit.ly/2T4Ovrw 

http://bit.ly/2Cxb4Oj 

https://blog.hubspot.com/marketing/local-seo

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/