Merkuriusz Polski dzieje wszystkiego świata w sobie zamykający dla informacji pospolitej. Od 3 stycznia 1661.

cena2.png

adres witryny: http://merkuriusz.wieczorna.pl

Zmiana polityki redakcyjnej edycji płatnej wydawnictwa Merkuriusz Polski! Możliwość publikacji!

Za niewiedzę zapłacisz kilkukrotnie więcej!

Rewolucja web 3.0 spowodowała że wielu czytelników woli korzystać z prasy on-line. Także “Merkuriusz Polski” udostępnia w sieci ekskluzywne teksty w wersji płatnej. Są to teksty niedostępne w serwisie “Merkuriusz Polski”

Poprzez taki sposób finansowania prasy gwarantujemy niezależność i uczciwość pracy osobom przygotowującym teksty.

Przedłuż lub wykup abonament

2000 PLN. Abonament na kolejny okres! Rok 354. czasopisma.

-tylko tyle kosztuje rzetelnie przygotowana gazeta z przeglądem prasy!

Kup teraz abonament na kolejny okres!

Za jedyne 2000 PLN w okresie abonamentowym umożliwiamy dostęp do “Merkuriusz Polski” i wszystkich naszych magazynów i edycji lokalnych w pełnych wersjach płatnych.

Do kogo trafią Wasze pieniądze?

Wykupując prenumeratę, wspierają Państwo także swoje wydanie lokalne portalu, przyczyniając się tym samym do wzrostu jakości informacji z Waszego regionu. Wydawnictwo oferuje ponad setkę wydań lokalnych.

Odmiennie niż w przypadku serwisów pośrednictwa pobierających do 30% kwoty, w tym przypadku środki trafią do redakcji terenowych danych tytułów.

Zależnie od charakteru tytułu, abonentom może zostać udostępniona platforma umożliwiająca nieodpłatną sprzedaż własnych tekstów autorskich lub ich bezpłatną publikację w wydaniach miejskich lub regionalnych.

O wydawcy:

Nawiązujemy do tradycji gazety „Merkuriusz Polski”, założonej w 1661 roku. Był to najstarszy w Polsce magazyn, dziś łączący tematy historii, kultury, sztuki, nauki. Obecnie pismo ma ugruntowaną obecność w obiegu cyfrowym i znaczną liczbę unikalnych użytkowników miesięcznie. Jest doskonałym archiwum historycznym, dostępnym także w wersji bezpłatnej. www.merkuriusz.wieczorna.pl

Zarys oferty

Płatne wydanie “Merkuriusz Polski” to unikalny dostęp do innej szaty graficznej i innej treści niż klasyczne wydanie bezpłatne i darmowe dziennika “Merkuriusz Polski”. Wydanie jest przygotowane jako strona internetowa, a także jako format PDF z możliwością zapisania na dysku.

    Serwis “Merkuriusz Polski” w wersji płatnej to biblioteka publikacji naukowych, artykułów dziennikarskich oraz felietonów. Są one podzielone na kategorie tematyczne i geograficzne. Są to treści inne od dostępnych bezpłatnie na stronie Merkuriusz Polski. Serwis płatny “Merkuriusz Polski” nie zawiera treści publikowanych na łamach bezpłatnego wydania gazety codziennej. Zawiera funkcjonalności odmienne od wydania bezpłatnego i jego ok. 100 codziennych bezpłatnych dodatków lokalnych.

Jaki jest termin uruchomienia dostępu do wersji płatnej “Merkuriusz Polski” po opłaceniu dostępu lub wysłania nam zamówienia na dostęp testowy?

    Uruchomienie dostępu do wydania płatnego następuje po zaksięgowaniu kwoty na koncie. W tytule przelewu należy wpisać adres email na który prześlemy informacje, można też podać adres pocztowy do wysłania pisemnych powiadomień. Po dokonaniu opłat lub wysłaniu zamówienia wydawnictwo przekazuje zwrotnie e-mail, fax lub papierowy list pocztowy z loginem i hasłem dostępu.

Jak zalogować się do wydania płatnego “Merkuriusz Polski”?

Obecna oferta dotyczy dostępu abonamentowego ważnego na kolejny rok. Po opłaceniu abonamentu bank listownie prześle nam listę prenumeratorów, a ty otrzymasz (za jakiś czas) link umożliwiający logowanie się na platformie części płatnej. Można pobrać i zapisać na komputerze wszystkie dostępne wydania czasopisma “Merkuriusz Polski”. Pliki są gotowe do zapisania na państwa komputerze. Login i hasło są przypisane do użytkownika, ale udostępniamy także do 20 kodów dostępowych w ramach abonamentu.

Dostęp próbny

Tylko teraz dostęp próbny do lokalnego przeglądu prasy wynosi 10 PLN. Opłata dotyczy ceny za wysłanie linku do wydania bezpłatnego w formacie pdf.

Jak mogą Państwo wykupić prenumeratę wydania płatnego “Merkuriusz Polski”?

Prenumeratę wydania płatnego na kolejny rok 354. można zamówić za pomocą wykonania przelewu na kwotę 2000 PLN.

WIECZORNA.PL SP Z O O

Dolina Zielona 24A, 65-154        Zielona Góra

nr konta: 67 2530 0008 2046 1074 9384 0001

kwota: 2000 PLN  

tytułem: abonament “Merkuriusz Polski” roczny

w tytule przelewu podaj adres email:

podaj fax:

zamiast znaku @ możesz zastosować nawiasy ()