Published using Google Docs
Sugester - informacje prasowe 2017, opis
Updated automatically every 5 minutes

Sugester informacje prasowe 2017:

Notatka krótka:

Sugester to działający w chmurze CRM i helpdesk dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Notatka średnia:

Sugester to działający w chmurze CRM i helpdesk dla małych i średnich przedsiębiorstw. Początki projektu sięgają 2009 roku, ale w obecnym kształcie Sugester istnieje od marca 2015.

Notatka dłuższa:

Sugester to działający w chmurze CRM i helpdesk dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki zintegrowanej obsłudze poczty e-mail, live chatów oraz rozbudowanym funkcjom zarządzania pracą, Sugester pozwala kontrolować działanie całej firmy z jednego miejsca. Początki projektu sięgają 2009 roku, ale w obecnym kształcie Sugester istnieje od marca 2015.

W kwietniu 2015 uzyskaliśmy finansowanie od funduszu venture capital Inovo, który pozwolił nam na szybki rozwój i ekspansję. Dzięki temu z Sugestera korzysta już kilka tysięcy użytkowników z całego świata. Nasze oprogramowanie tworzymy w językach Ruby i Erlang, w oparciu o elastyczną infrastrukturę Amazon Web Services.

Logotypy Sugester:

Ciekawostki:

Pełniejszy opis systemu Sugester

Sugester.pl to modułowe rozwiązanie pozwalające zarządzać wszystkimi aspektami działania firmy. Najważniejsze moduły to CRM, help desk, e-mail, zadania i projekty, kalendarz, live chat na stronę, VoIP, baza wiedzy, forum produktowe, e-mail marketing, śledzenie aktywności klientów, marketing automation i tworzenie formularzy. Dzięki temu bogactwu funkcji i wygodnej integracji z systemem do faktur - Fakturownia.pl, można zarządzać całością pracy w firmie bez zmiany zakładki w przeglądarce. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas, ale też pieniądze. Wdrożenie Sugestera jest o wiele tańsze niż podobnych, konkurencyjnych rozwiązań

Funkcjonalności, które pozwalają analizować i optymalizować procesy w firmie

Sugester pozwala analizować zarówno pracę zespołu jak i klientów/użytkowników strony/aplikacji, z którą jest spięty.

Sugester to skrzynka mailowa, na którą spływają maile z wielu domen, z wielu języków system może rozdzielać je między pracowników lub ułatwić im ręczne przejmowanie do siebie.

Sugester łączy w sobie również opcje tworzenia i zarządzania zadaniami. Tworząc Sugestera wyszliśmy z założenia, że maile i zadania to bardzo często to samo, każdym trzeba się zająć i w jakiś sposób rozwiązać. Maile i zadania mają więc możliwość wyświetlania łącznie. System automatyzuje przydzielanie ich do osób obsługujących support.

Analiza pracy zespołu, to przypominanie o terminowej odpowiedzi na maile, automatyczne follow-upy itd.

Optymalizacja pracy w firmie za pomocą Sugestera to również możliwość wewnętrznego segmentowania bazy klientów, wysyłania im konkretnych przekazów: ręcznie lub automatycznie; bazując na odpowiednich “triggerach” lub cyklicznie.

Elementem spajającym wszystkie moduły systemu jest karta klienta w CRM, na której widać wszystkie interakcje obsługi z klientem jak i wszystkie działania samego klienta. Możliwości podejrzenia co i kiedy robił klient w naszej aplikacji/na naszej stronie WWW daje dużą wiedzę aby w prostszy sposób zaoferować mu pomoc, dosprzedać usługi, zaoferować coś nowego co będzie dla niego użyteczne.

Nasza główna integracja - z naszym systemem fakturownia.pl daje możliwość użytkownikom (tysiącom polskich przedsiębiorców SMB) na uproszczenie swojej działalności za bardzo przystępną cenę (zarówno w Fakturowni jak i Sugesterze zawsze staramy się, żeby przedsiębiorcy niepotrzebnie nie przepłacali za usługi - dlatego oferujemy je w możliwie najniższych dla nas cenach)

Stopień unikatowości rozwiązania, które funkcjonalności stanowią najwyższą wartość dla końcowego użytkownika i są unikatowe względem oferty konkurencji.

Budując Sugestera chcieliśmy zawrzeć w nim jak najwięcej opcji, które ułatwią i zoptymalizują pracę w jego firmie. W takim przypadku zawsze istnieje możliwość, że klient zrazi się skąplikowalnością systemu i odejdzie. Rozwiązaliśmy to za pomocą modułowości (nowe moduły nie są dodatkowo płatne). Klient wybiera tylko ten moduł, który w danym czasie najbardziej ułatwia mu pracę.

Zilustruję to przykładem:

np. posiadając mały sklep internetowy używa na początek modułu “live chat” dzięki, któremu łatwiej obsługuje klientów, po jakimś czasie włącza moduł CRM, w którym już są wszystkie informację (tematy czatów, odwiedzone strony, zakupione produkty), o klientach z którymi rozmawiał za pomocą live chatu. Po jakimś czasie włącza moduł e-mail (np. przepina swoje gmailowe skrzynki na Sugestera) dzięki czemu karta klienta wzbogaca się o historię komunikacji mailowej.

W między czasie moduł “marketing automation” serwuje jego klientowi wiadomości z podpowiedziami adekwatne do jego działań w systemie.

Modułowość jest również na tyle istotna, że większość przedsiębiorców nie rozumie i często boi się integrowania wielu systemów, które dopiero łącznie w pełni zoptymalizują i uproszczą jego pracę. Dlatego Sugester ma integracje niejako wbudowane. Po prostu aktywuje się kolejny wewnętrzny moduł.

Obszary w firmie, które mogą najbardziej skorzystać dzięki zastosowaniu narzędzia

Sugester wspiera i ułatwia pracę wielu obszarów w firmie. Są to między innymi: