Gunnar Kaufman (Chemnitzer FC): DĚKUJEME za tento skvělý turnaj a pozvání Chemnitzu jako jednoho ze zúčastněných týmů. Když loni skončil poslední ročník, mysleli jsme si, že už není možné udělat něco lépe – ALE VY JSTE TO DOKÁZALI! Především poskytnutí ochranných helem každému týmu byl excelentní nápad a skvělé gesto! Víme, kolik úsilí jste museli vynaložit tento víkend – proto prosíme, abyste každému členovi organizačního týmu  řekli, jak moc jsme si užili tento turnaj! Mnoho srdečných pozdravů od týmu Chemnitz.

Shaun Kelly (BFI Dublin): Chci jen říct obrovské díky všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto víkendu. Od chvíle, kdy jsme vystoupili z letadla, až do chvíle, kdy jsme do něj znovu nastoupili, to bylo něco výjimečného a vzpomínky na to nám zůstanou po celý život. Práce, kterou jste si dali s turnajem, má velkou hodnotu, od informačních složek pro každý tým přes jídlo, ovoce, komentář zápasů až po ubytovací a herní zázemí. Vzpomenu i na bazén, který jsme mohli využít. Jsme tolik vděční za zkušenosti získané během akce i samotných fotbalových zápasů. Nejsme schopni najít další slova, která by náš vděk dokázala popsat. Být tomu přímým svědkem bylo super. Tak ještě jednou mnohokrát děkujeme. Díky za šanci, že jsme se mohli účastnit tohoto fantastického turnaje a samozřejmě, zahrát si proti jednomu z nejlepších hráčů na světě! Báječně jsme si to užili a mnoho naučili, doufáme, že vás brzy znovu potkáme! Byli jsme také moc rádi za skvělý komentář během turnaje, světová extratřída!

 

Darren Harris (Worcester): Jsem tak smutný, že jsem nemohl přijet. Nejen kvůli tomu, že jsem propásl možnost oslavit své narozeniny s lidmi, které mám rád, ale také proto, že jsem si nemohl zahrát proti jednomu z nejlepších hráčů na světě střílejícímu góly pro zábavu.

 

Jörg Fetzer (hráč Chemnitzer FC): Milá Jitko Graclíková, Avoy MU Brno a všichni organizátoři a pomocné ruce, děkujeme na stotisíckrát za pozvání a možnost být součástí téhle úžasné akce. Všichni jste to zvládli skvěle!

 

Andrew Rodens (Five-a-side Anderlecht): ÚŽASNÝ, to je to slovo, které nejlépe vystihuje tenhle báječný turnaj, které jsme se mohli zúčastnit! Nejsme schopni vyjádřit, jak moc jsme vděční Jitce Graclíkové a našim přátelům z Avoy MU Brno, že nás pozvali na tenhle krásný přátelský turnaj. Popravdě, je to nejlepší turnaj, kterého jsme se kdy zúčastnili! Jste skutečně báječní lidé a jsme poctěni a šťastní, že jsme vás potkali!

 

Stefan Groenvedl (fotograf z Hamburgu): Bylo mi vskutku velkým potěšením zúčastnit se téhle u srdce hřející události. Díky za všechno. Vy a všichni účastníci učinili můj život o něco jasnější.

 

Stuart Winton (rozhodčí, Velká Británie): Fantastický turnaj – odehraný všemi hráči a trenéry ve výjimečné atmosféře... Organizátoři, místo, pohostinnost, vše bylo prvotřídní.

 

Jan Kresta (rozhodčí, ČR): Moc díky za pozvání na Vaši akci! Musím říct, že jsem si ji užil a moc se Vám povedla! Už jsem toho ve sportu dost prožil ale tohle bylo nové.  Držím palce do dalších let.

 

Katja Löffler (FC St. Pauli, hráčka): Nejlepší turnaj ve vesmíru!!! Znovu to byl skvělý turnaj! Všem moc děkuji!!! Už se nemohu dočkat příštího ročníku!

David Mycock (Worcester BFC): Díky! Znovu skvělá práce! Nejlepší!

 

Alexandres Wespes (Five-a-side Anderlecht): Jsem tak šťastný, že jsem si mohl zúčastnit tohoto turnaje! Jen litujeme, že jsme se nemohli zúčastnit závěrečné párty. Děkujeme za všechno (trička, pohár a jak jste to zorganizovali. To bylo úžasné!!!). Gratulujeme vám a všem lidem, kteří vám s organizací pomáhali.

 

Jana Baštová (ekonomka, ZŠ Bučovice): Já Vám moc děkuji za suprový víkend. Není moc  lidí, kteří pracují pro radost druhých. Máte můj velký obdiv a moc vám fandím. Vaše sportovní výkonnost se hodně zlepšila a doufám, že příští rok bude finále. Všechny vás pozdravuji!

SportObchod.cz (partner turnaje): Bylo nám ctí zúčastnit se tří dnů plných nefalšovaných emocí. Na žádné jiné akci nezažijete tak silného týmového ducha a pocit, že všichni, bez ohledu na věk, barvu kůže či handicapy, jsme na stejné lodi. Organizátorům smekáme a sportovcům děkujeme za parádní sportovní výkony a atmosféru. Chlapi, příští rok zdar!