УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  05.04.2017 р.                                                                                      № 28/02-13

Про скликання чергової

18 сесії  7 скликання Бершадської міської ради

         

     

  На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

    1. Скликати чергову 18 сесію 7  скликання Бершадської міської ради  18 квітня 2017 року о 14.00 годині  у актовій залі «Ровесника».

   2.До порядку денного чергової 18 сесії  внести такі питання:

1.Повторний розгляд «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бершадь».

          2.Про списання майна з позабалансового обліку Бершадської міської ради.

3. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

4. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею, на передачу земельних ділянок в користування (на умовах оренди), укладення договорів оренди земельних ділянок  в м. Бершадь.

6. Про внесення змін в пункт 1.3 рішення 34 сесії 6 скликання від 30.01.2014року «Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність та видачу свідоцтва на право власності на земельні ділянки громадянам в м. Бершадь».

7. Про внесення змін до додатку рішення №143 12сесії 7скликання Бершадської міської ради від 09.11.2016року  «Про продаж права оренди на земельну ділянку по

вул. Покровська,134 «А» та затвердження умов продажу права оренди ділянки в м. Бершадь».

8. Про включення в перелік продажу  земельну ділянку несільськогосподарського

призначення.

9.Різне.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.      

                               

Секретар міської ради                         О.Рижавська