Світ стрімко змінюється, одні держави зникають, інші з’являються. Так і з професіями. Одні безповоротно губляться, замінюються новими, які поступово стають звичними, але є професії вічні, які непідвласні часу, без яких не може  існувати жодна держава. Одна з таких професій – професія вчителя.       

     Дивовижна професія - вчитель!  Є сорок п'ять хвилин на уроці та дорогоцінні хвилини між ними та після них, щоб виховати в кожній дитині власне "я", навчити жити в гармонії, ніколи не бути байдужим.

     Саме такому правилу слідують наші вчителі. А для того, щоб це вийшло, необхідно постійно вчитися самому протягом життя, не стояти на місці, рухатися тільки вперед, вчитися самовдосконалюватися і саморозвиватися.

     З метою підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків та розповсюдження педагогічного досвіду був організований і проведений міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016», який представляли:Богданова Світлана Анатоліївна номінація “Математика”,Удоденко Олександр Володимирович номінація “Захист Вітчизни”,Денисенко Оксана Михайлівна номінація “Історія”                                       

      В ході конкурсного випробування вчителі презентували власні блоги, проводили майстер-класи, демонстрували свою фахову майстерність шляхом виконання тестових завдань  з педагогіки, психології та предмета викладання.  

     Вітаємо наших колег – учасників конкурсу!  Не зупиняйтеся на досягнутому, не дозволяйте  це своїм учням. Тільки вперед, до нових звершень на професійному поприщі.