Published using Google Docs
Розробка уроку англійської мови в 5 класі
Updated automatically every 5 minutes

Конспект уроку у 5 класі

Тема : “Lucky escapes!”

Мета уроку:

Практична:

Освітня:

Виховна:

Методичне обладнання уроку:  мультимедійні технології, роздатковий матеріал із новими словами, підручники, ксерокопії із  вправами (“The Past Continuous Tense”).

Схематичний план уроку

  1. Початок уроку . Організація уроку .                                      2 хв
  2. Мовленнєва розминка.                                                            5 хв
  3. Читання                                                                                    10 хв
  4. Написання диктанту.                                                               10 хв
  5. Аудіювання.                                                                              7 хв
  6. Тренування The Past Continuous.                                             7 хв                              
  7. Пояснення домашнього завдання.                                           2 хв
  8. Підбиття підсумків уроку.                                                        2 хв

Хід уроку

Етап.Метод

Хід уроку

І. Організаційний момент

Мета: організація класу, налаштування учнів на спілкування англійською мовою.

Методичний прийом: бесіда з учнями.

T: Good morning, dear pupils! How are you? I hope that you are not exhausted and are ready to work very hard.

At first let’s check who is absent today. Who wants to act as a teacher ?

P1 : Who is absent today?

P2: Dima and Sofia are absent today.

T:Why are they absent ?

P3 : I don’t know exactly, perhaps, they are ill, etc.

T: During our lesson we are going to do lots of amazing things: to write a dictation, to repeat words, to listen to dialogues and to answer questions.

ІІ. Мовленнєва розминка

Мета: удосконалення навичок вимови та підготовка учнів до сприймання нового лексичного матеріалу.

Методичні прийоми: питання-відповіді.

T: Dear pupils, I wonder if you are fond of playing video games.

- Have you ever played any video games ?

- Have you ever used the Wii Console ?

- How much time do you spend while playing video games ?

http://i411.photobucket.com/albums/pp195/aafyn/WiiGamesB2.jpg

III. Розвиток навичок техніки читання та перекладу на основі тексту

Мета: удосконалити навички читання та перекладу, засвоєння нових лексичних одиниць.

Методичні прийоми: виконання вправ T\F, завершення поданих речень, питання – відповіді.

IV. Робота із неправильними дієсловами

Мета: удосконалення лексичних навичок

Методичні прийоми: хорова робота, написання диктанту

V. Аудіювання

Мета: удосконалення слухових навичок

Методичні прийоми: прослуховування діалогів та обрання правильної відповіді

VІ.Закріплення граматичного матеріалу (The Past Continuous). Виконання вправ

Мета: удосконалення граматичних навичок

Методичні прийоми: виконання вправ, відповіді на запитання

VII. Подача домашнього завдання

VIII.Підведення підсумків роботи

T: Let’s read and translate the following text :

Now let’s answer my questions :

  1. When was the boy in the living room with his brother Sam ?
  2. What were the children doing?
  3. Were they having lots of fun ?
  4. Was their dog Bessie or cat Monny in the room ?
  5. What did Bessie do suddenly while Sam was dancing?
  6. Who fell over and hit the TV?
  7. The TV was broken, wasn’t it ?
  8. Why did the boy start lauging?
  9. Who was angry about the TV?
  10. What did the father think about the accident ?

Our next task is to repeat the irregular words from P to S. Pronounce after me !

Thank you!

Now open your exercise-book and write down the 3 forms of the following words:

стояти;

красти;

підмітати;

плавати.

T: Dear pupils, the usage of what tense are we going to repeat ???

Yeah, you are right: The Past Continuous Tense.

Your homework for tomorrow will be :

Verbs (t);

Ex. 2,3 p.51 (WB) (wr);

Story (p.74) (sp);

Listening Track 28 (1).

Thank You for your working very hard !Good luck !