Майстер-клас “Сім кроків до компанії своєї мрії”

Спікер:

Катерина Скібська

Генеральний директор DOPOMOGA Ukraine, пошук і підбір персоналу, 1994 р, штат понад 100 осіб.

 

Автор тренінгів «Уся правда про Executive Recruiting», «Як виростити рекрутера. Або те, про чого зазвичай не говорять», «Відпрацювання практичних навичок Recruiting, Executive Search». Напередодні 20-річного ювілею DOPOMOGA Ukraine  Катерина Скібська стала ініціатором першого щорічного соціального заходу в рекрутингові РекрутингFEST, присвяченого позиції жінки-рекрутера в бізнесі.

Постійне партнерство з міжнародними молодіжними некомерційними організаціями, читання лекцій для AIESEC та BEST послужило створенню власних корпоративних проектів DOPOMOGA Ukraine «Enjoy the Job» і «Talent Recruitment School». Програми стажування є унікальним шансом для студентів та нещодавніх випускників отримати бажаний досвід роботи, обрати свій професійний шлях та розвиватися в секторі «Пошук і підбір персоналу».

Цьогоріч Катерина стала ініціатором профорієнтаційного проекту ДІТИ HR. В суть проекту закладена можливість відчути себе в ролі HR-менеджера, пропустити крізь себе всі процеси спеціальності, адже шкільний вік найбільш сприятливий для емоційного залучення.