УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від _______________                                                                                      № ____

Про скликання чергової

19 сесії  7 скликання Бершадської міської ради

         

     

  На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

    1. Скликати чергову 19 сесію 7  скликання Бершадської міської ради  11 травня 2017 року о 14.00 годині  у актовій залі Бершадської міської ради.

   2.До порядку денного чергової 19 сесії  внести такі питання:        

         1.Про списання майна з позабалансового обліку Бершадської міської ради.

2. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

3. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею, на передачу земельних ділянок в користування (на умовах оренди), укладення договорів оренди земельних ділянок  в м. Бершадь.

5. Про внесення змін в пункт 1.3 рішення 34 сесії 6 скликання від 30.01.2014року «Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність та видачу свідоцтва на право власності на земельні ділянки громадянам в м. Бершадь».

6. Про внесення змін до додатку рішення №143 12сесії 7скликання Бершадської міської ради від 09.11.2016року  «Про продаж права оренди на земельну ділянку по

вул. Покровська,134 «А» та затвердження умов продажу права оренди ділянки в м. Бершадь».

7. Про включення в перелік продажу  земельну ділянку несільськогосподарського

призначення.

8.Різне.

 

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.      

                               

Міський голова                                             М.Кольченко