УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

22 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

        

                                                                       

2017р.

Про надання пропозицій ТОВ «Балкі-Інвест» депутатами  Бершадської міської ради

Відповідно до ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, протоколу постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності Бершадської міської ради, яке відбулося 20.07.2017р. Бершадська міська рада

                

ВИРІШИЛА:

  1.   На земельну ділянку для  розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організації (код 14.01.), (фотогальванічної (сонячної) електростанції) орієнтовною площею - 20га, що знаходиться на території Бершадської міської ради (за межами населеного пункту), Бершадського району, Вінницької області, за рахунок земель промисловості (відсійники колишнього ВАТ «Бершадський цукровий завод» запропонувати  12% річних від нормативно-грошової оцінки.
  2. Провести реєстрацію юридичної особи по місцю зайняття господарською діяльністю.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності Бершадської міської ради (голова комісії  В.Москаленко)

Міський голова                                       М.Кольченко