УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 12 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

09.11.2016 рік         №143

Про продаж права оренди на земельну ділянку по вул. Покровська,134 «А» та затвердження умов продажу права оренди ділянки в м. Бершадь

   

      Розглянувши матеріали по земельній ділянці площею – 0,0446га кадастровий №0520410100:00:013:0755 за адресою: м. Бершадь вул. Покровська,134 «А» для проведення аукціону з набуття права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за рахунок земель житлової та громадської забудови та керуючись статтями 142, 143 Конституції України, пунктом 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 19, 123, 124, 134, 135, 136 Земельного кодексу України, статтями 16, 21 Закону України “Про оренду землі”, Податковим кодексом України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рішенням 48 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 27.05.2015р. «Про внесення змін до рішення 41 сесії 6 скликання від 10.10.2014року «Про внесення змін в пункт 3 рішення 25 сесії 4 скликання від 27.01.2006року «Про затвердження розрахунків грошової оцінки земель населеного пункту на території Бершадської міської ради»», з метою врегулювання відносин щодо набуття права власності та права оренди на земельні ділянки в місті Бершадь, створення сприятливих умов для раціонального використання земельних ділянок орендарями та забезпечення додаткових надходжень платежів за оренду землі до міського бюджету, Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Продати право оренди на земельну ділянку, що визначена згідно додатку, на земельних торгах у формі аукціону.

2.Затвердити умови продажу права оренди на земельну ділянку, що визначена згідно додатку відповідно діючого законодавства, встановивши наступне:

2.1.Стартова ціна лоту з продажу права оренди на земельну ділянку дорівнює розміру річної орендної плати, відповідно до ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Бершадь, затверджені рішенням 48 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 27.05.2015р. ««Про внесення змін до рішення 41 сесії 6 скликання від 10.10.2014року «Про внесення змін в пункт 3 рішення 25 сесії 4 скликання від 27.01.2006року «Про затвердження розрахунків грошової оцінки земель населеного пункту на території Бершадської міської ради»».

2.2.Гарантійний внесок становить 5% стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою,

2.3.Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок становить 0,5% стартової плати за користування земельною ділянкою.

2.4.Розмір орендної плати за користування земельною ділянкою має дорівнювати ціні продажу відповідного лота.

2.5.Розмір орендної плати за землю обов’язково індексується, у випадках, передбачених законодавством.

2.6.Договір оренди земельної ділянки укладається між організатором земельних торгів і переможцем торгів безпосередньо в день проведення торгів.

2.7.Плата за користування земельною ділянкою, право користування якою набуто на торгах, підлягає сплаті переможцем не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору.

2.8.Кошти переможцем земельних торгів перераховуються до міського бюджету на рахунок, зазначений у протоколі земельних торгів.

2.9.Договір оренди земельної ділянки, укладений за результатами проведених земельних торгів, після закінчення терміну його дії може бути поновлений на новий строк, за умови виконання усіх умов попереднього договору. У разі поновлення договору оренди земельної ділянки на новий строк його умови можуть бути змінені за згодою сторін.

3.Комісії з продажу земельних ділянок або права на оренду на них із земель комунальної власності на конкурентних засадах на території населеного пункту Бершадської міської ради:

3.1.визначити на конкурсних засадах Виконавця проведення торгів і укласти відповідні договори на проведення робіт;

3.2.забезпечити організацію та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки.

4.Уповноважити міського голову М.І.Кольченка укласти договір про проведення земельних торгів з Виконавцем земельних торгів та укласти договір оренди земельної ділянки з переможцем аукціону за ціною та на умовах, визначених у додатку.

5.Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку торгів, зараховується до купівельної ціни права оренди на земельну ділянку.

6.Ціна продажу права оренди земельної ділянки, яке набуте на земельних торгах, підлягає сплаті переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладення відповідного договору.

7.Встановити такі обмеження щодо використання земельної ділянки:

- земельна ділянка повинна використовуватися з врахуванням охоронних зон інженерних мереж та забезпечення цілодобового доступу до існуючих поряд з ділянкою інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримання червоних ліній забудови.

8.Переможцю земельних торгів провести державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

                        Міський голова                                                         М.Кольченко

                                                                                                                                       Додаток

                                                                                                                                   до рішення міської ради            

                                                                                                                                   ____сесії ___ скликання                

                                                                                                                                    від ______2016 р. №___

                                                                    Умови

              продажу права оренди земельної ділянки, що розташована за адресою:

                                                        вул. Покровська,134 «А»

1.Місцезнаходження ділянки: м.Бершадь, вул. Покровська,134 «А».

2.Площа: 0,0446га.

3.Кадастровий номер №0520410100:00:013:0755.

4.Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

5.Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Функціональне призначення: для капітального будівництва.

6.Обов’язкові умови використання земельної ділянки:

- дотримання вимог та обмежень, зазначених у висновках погоджувальних організацій, які мають бути враховані при використанні території;

- протягом одного року з дати реєстрації договору оренди земельної ділянки розмістити торговельно - посадочний комплекс.

7.Умови відведення: оренда - 0,0446 га.

8.Термін оренди - 10 років.

9.Стартова ціна лота ( у розмірі річної орендної плати) – 9984,15грн.

10.Гарантійний внесок для прийняття участі в земельних торгах – 499,21грн.

11.Крок земельних торгів по даному лоту – 49,92грн.

12.Використовувати земельну ділянку після укладення договору оренди та державної реєстрації.

                           Міський голова                               М.І.Кольченко