ЗУПИНИТИ КРОВОПРОЛИТТЯ

Протистояння між владою і народом переросло у кровопролиття як у столиці, так і у регіонах країни. Україна зазнала невиправних втрат, загинули її сини та дочки. Внаслідок злого умислу та безвідповідальності влади громадяни єдиної країни були розведені по різним барикадам.

Уся повнота відповідальності за трагедію лежить персонально на Вікторі Януковичі. Страх перед народом і жадоба абсолютної влади і грошей засліпили президента, поставили країну після чотирьох років його правління на межу громадянської війни і розколу. Маючи у власних руках безпрецедентні повноваження, Янукович не забезпечив обіцяного благополуччя, а привів країну до гуманітарної, політичної та економічної катастрофи.

Влада вибрала силовий варіант розмови з народом – через насилля, гранати кулі і водомети. Вбиті десятки, покалічені сотні, постраждали тисячі. Застосування сили – це сценарій антилюдський і антиукраїнський. У розграбованій країні суспільство не повинне платити людським життям за жадібність грабіжників. Як життям повсталих громадян, так і життям працівників міліції.

Закликаємо зупинити кровопролиття!

Вимагаємо всіх членів української Верховної Ради згадати про власну відповідальність перед народом і знайти політичне розв’язання кризи.

Закликаємо усіх чесних людей схилити голову перед пам’яттю своїх співгромадян.

(підписи - прохання додавати в коментарях)

Світлана Закревська, Донецька міська організація “Альянс”

Володимир Кіпень, Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу

Максим Касянчук, ЛГБТ-центр "Донбас-СоцПроект"

Ігор Гулай, Донецька обласна організація ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

Ігор Тодоров, Донецьке відділення ВГО “Українська асоціація європейських студій”

Євген Тарасов, політолог, м. Донецьк

Ольга Косінова, ДОБФ “Центр соціального розвитку “Міст”

Денис Гетьман, м. Донецьк

Михайло Самородов, врач, м. Донецьк