C:\Documents and Settings\demyanenko\Рабочий стол\po4ta\KET\Изображение 253.jpg

Хто володіє інформацією – той володіє світом!

(рекомендації ХРЦОЯО щодо проведення уроків інформатики в 2016 – 2017 навчальному році)


Сайт ХРЦОЯО – один з головних джерел інформації про всі особливості ЗНО-2016 (майже усе підходить і для ЗНО-2017)

http://zno-kharkiv.org.ua 

Після опрацювання всіх наочних матеріалів пропонуємо виконати практичні завдання для закріплення отриманих знань

Дякуємо за співпрацю,

колектив ХРЦОЯО

РОЗДІЛ «НОВИНИ»

У розділі «Новини» та на головній сторінці сайту розміщується та постійно оновлюється актуальна інформація, щодо зовнішнього незалежного оцінювання:


РОЗДІЛ «ЗНО - 2016»

 У розділі «ЗНО-2016» розміщується основна інформація щодо організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Роз’яснення щодо найважливіших організаційних моментів проведення тестування.

Поступово на кожному етапі підготовки до ЗНО у даному розділі буде надано інформацію з таких питань:


РОЗДІЛ  «НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ»

 У розділі можна ознайомитися із повним зібранням нормативних документів України щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання: закони, укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти і науки України та УЦОЯО щодо термінів проведення та порядку реєстрації на тестування, переліку предметів, з яких проходить зовнішнє незалежне оцінювання, умов участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні та інше.

Усі документи з’являються на сайті у день їх офіційного оприлюднення


РОЗДІЛ «ЗВІТИ УЦОЯО»

Розділ містить офіційні звіти Українського центру оцінювання якості освіти про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні з 2008 до 2015 років.

У звітах інформація з кожного предмета ЗНО, де проаналізовано кожне питання тестування щодо його складності для учасників, ступінь виконання/невиконання питань тощо.  

Це важливо!

Дані можна опрацювати самостійно або з учителем-предметником, проаналізувати завдання,  виявити теми, завдання з яких виявилися найлегшими/найскладнішими.


РОЗДІЛ «МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК»

 У розділі «Методичний порадник» розміщені чинні програми зовнішнього оцінювання, змісту яких будуть відповідати тестові завдання з усіх предметів ЗНО.

Характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, де вказано тривалість тестування, кількість завдань, їх типи, перелік рекомендованої для підготовки літератури.

У розділі розміщено тестові завдання з усіх предметів та відповіді до них, починаючи з 2006 року.

Окремо, для підготовки до ЗНО з історії України, у підрозділі ЗНО-2016, розміщені додаткові матеріали про історичні персоналії, пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, які обов’язкові для розпізнання учасниками ЗНО з даного предмету.

 

 Це важливо!

Даний банк тестових завдань за всі роки ЗНО можна використовувати для підготовки з конкретного предмета ЗНО, навіть, якщо в якомусь із предметів відбулися зміни. У форматах завдань, можна зробити відповідні корективи, керуючись технічними характеристиками тестів.


РОЗДІЛ «КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ»

 Як і будь-який сучасний сайт, сайт ХРЦОЯО розширює інформативні можливості за рахунок розміщення на своїй сторінці посилань на інші сайти, які так чи інакше пов’язані з питаннями проведення ЗНО.

Безпосередньо з сайту ХРЦОЯО можна перейти на Інтернет-сторінки Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, департаментів освіти Полтавської, Сумської та Харківської областей; інформаційну систему «Конкурс» - усіх вищих навчальних закладів України.

 


РОЗДІЛ «ПРОБНЕ ЗНО»

        Ефективною формою підготовки до ЗНО є пробне ЗНО. Основна мета його проведення –  ознайомити осіб, які будуть складати ЗНО у 2016 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники пробного ЗНО будуть працювати в умовах, що точно відтворюють порядок проведення основного тестування. Відтак – усі учасники пробного ЗНО матимуть можливість відчути атмосферу справжнього ЗНО, психологічно адаптуватися до процедури ЗНО, зауважити, які документи необхідно взяти до пункту проведення ЗНО, попрацювати із зошитом, навчитися правильно заповнювати бланки відповідей, розрахувати час, необхідний для виконання завдання та перенесення відповідей у бланки А та Б, тощо.

Після проходження пробного ЗНО відразу у пункті його проведення кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями і може визначити свій результат за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

У даному розділі поступово буде розміщено інформація з таких питань:

Як і де отримати результати пробного ЗНО-2016

Увага! Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється виключно на сайті ХРЦОЯО з 1 до 30 січня 2016 р. 

02 квітня 2016 – пробне ЗНО з української мови і літератури

 09 квітня –  англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.

Пробне ЗНО проводиться на платній основі.

РОЗДІЛ «ПОСТАВИТИ  ЗАПИТАННЯ»

Якщо потрібна відповідь, консультація фахівця ХРЦОЯО із будь-якого питання ЗНО  – існує даний розділ.

Зворотній зв'язок із відвідувачами сайту забезпечується тут:

Можна також написати електронного листа до ХРЦОЯО на офіційну електронну адресу: office@zno-kharkiv.org.ua 


РОЗДІЛ «КОНТАКТИ» та

 

«Живим», цікавим, інтерактивним робить сайт і посилання до спільнот ХРЦОЯО у соціальних мережах, куди ми і запрошуємо приєднатися:


ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ

 Завершальним етапом ознайомлення із інформацією сайту ХРЦОЯО пропонуємо виконання практичних завдань:

Завдання І (обов’язкове) – відправка електронного листа до ХРЦОЯО.

Відправте електронний лист на електронну адресу вчителя. Лист може бути відправлений як повідомлення або як прикріплений файл.

Лист обов’язково повинен включати наступний текст:

«Ми, учні ____ класу ___________ (навчальний заклад) _______________ (району/міста) Полтавської області, ознайомились із інформацією на сайті ХРЦОЯО і знаємо, де і у який спосіб працювати з необхідною нам інформацією щодо ЗНО - 2017.

На уроці ми працювали із __________ (ПІБ вчителя)».

(Не потрібно робити: Відправте ОДИН електронний лист ВІД КЛАСУ на електронну адресу: zno-poltava@i.ua)

Завдання  ІІ (на вибір) – Робота в мережі «В контакті»  на сторінці спільноті «ЗНО 2016 (Харківський РЦОЯО)» http://vk.com/club51280781

  1. Зробіть фото/селфі «Як ми працювали із сайтом ХРЦОЯО». Розмістіть фото на сторінці  спільноті «ЗНО 2016 (Харківський РЦОЯО) у відповідному фотоальбомі.

Фото потрібно підписати: назва класу та навчального закладу, де проводилась роз’яснювальна робота. Найцікавіші фото/селфі роботи в класі Харківський РЦОЯО розмістить своєму «Instagram».

2. Ознайомтеся із розділом Мої відеозаписи (фільм «Інформаційний колаж ЗНО-2016»). Після перегляду, якщо виникли питання – поставте їх або  висловіть побажання чи пропозиції з питань ЗНО-2016 на сторінці ХРЦОЯО в даній мережі.

3.  Візьміть участь в анонімному опитуванні щодо ЗНО-2016.