СТАТУТ ФЕСТИВАЛЮ

Версія 4.0

Київ, 2015

І. МЕТА ФЕСТИВАЛЮ

Створення затишного простору та платформи для спілкування, обміну досвідом, пошуку однодумців серед активних громадян – патріотів української землі та подальше об’єднання громадських організацій та ініціатив для втілення нашої спільної мрії – вільної та розвиненої України шляхом формування свідомого суспільства небайдужих людей.

ІІ. ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ

Громадська Спілка "Воля громади", Молодіжна Громадська Організація "Нова Атлантида", Громадська Організація "Вольниця", Екологічний рух "За Затишну Землю".

ІІІ.  УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ

До участі у Фестивалі запрошуються громадські організації та ініціативи неполітичного та некомерційного спрямування.

ІV. СТАТУСИ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

Представник організації – громадський активіст, який бере пасивну участь в організації Фестивалю, слухає, спілкується, знайомиться з іншими.

Помічник організатора – активіст, який допомагає в організації під час проведення Фестивалю.

Лектор – проводить майстер-клас, читає лекцію, презентує проект, ділиться досвідом.

Координатор майданчика – відповідає за загальну координацію роботи майданчика Фестивалю, розробку його програми та наповнення.

Партнер  надає кошти та ресурси, необхідні для реалізації Фестивалю.

Співорганізатор – громадська організація чи ініціатива, що бере активну участь в організації Фестивалю, розробці загальної програми, концепції, веденні локацій, залученні інших громадських організацій тощо.


V. УМОВИ І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

Фестиваль проводиться у форматі родинного відпочинку в наметах на природі, що гармонійно поєднується із спілкуванням на майданчиках за напрямками:

Протягом Фестивалю можливе проведення таких активностей:

Заявки на участь у Фестивалі подаються до 10 серпня 2015 року шляхом заповнення анкети учасника на сайті www.vgfest.org. Організатори залишають за собою право відмовити в участі у Фестивалі без пояснення причин.

Організаційний внесок учасників фестивалю складає 50 грн.

Під час Фестивалю учасники проживають у наметовому містечку. Організатори не забезпечують учасників наметами, карематами, спальниками і харчуванням.

VІ. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

Заборонена пропаганда політичних партій і сил, релігійних конфесій та напрямків, комерційна діяльність.

Учасники Фестивалю:

За порушення Статуту Фестивалю учасник може бути позбавлений права подальшої участі без повернення організаційного внеску.

         

VІІ. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Село Троєщина, берег між р. Десенка і оз. Гнилуша, 22-23 серпня 2015 року.