Ar uz Lietuva logo.png

ŠVENTINIS BLUSTURGIS  

INFORMACIJA DALYVIAMS

Blusturgis – netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių  vieta, kur daiktai keliauja iš vienų rankų į kitas. Juk visi namuose turime nebereikalingų daiktų, kodėl jų neišdėliojus ant prekystalio? Rūšiuokime, būkime ekologiški bei socialiai atsakingi, smagiai leisdami laiką ir bendraudami su savo bendruomenės nariais.

Blusturgis kviečia vilniečius dalyvauti ypatingame turguje ir prisidėti prie projekto “Aš už Lietuvą!". Jo metu vilniečiai galės ne tik surasti naujus šeimininkus nereikalingiems daiktams, bet ir aukojant pasirinktam projektui  prisidėti prie pilietiškumo skatinimo.

REGISTRACIJA

Norint dalyvauti Blusturgyje būtina iš anksto užsiregistruoti ir gauti patvirtinimą. Registracija vyksta elektroniniu paštu sekmadienis@blusturgis.lt. Registruodamiesi pateikite tokią informaciją:

Pateikę šiuos duomenis gausite atsakymą, jei jie neprieštaraus taisyklėms ir bus likę laisvų vietų – registracijos patvirtinimą.

 

Raginame visus dalyvius pasirūpinti reikalingu inventoriumi (stalais, kabyklomis, pakabomis, lentynomis, kėdėmis ir pan.) patiems. Jeigu neturite galimybės to padaryti, paminėkite ko jums reikės registruodamiesi. Kiekvienam dalyviui įsikurti skiriama vieta - 1 metras. Viena vieta kainuoja 5 EUR. Surinkti pinigai bus skirti labdaringam projektui paremti.

VIETA: Vilniaus Senamiestis (bus patikslinta vėliau)

LAIKAS: 12-16 val., šeštadienis, gegužės 28d., 2016

KONTAKTAI: el.paštas sekmadienis@blusturgis.lt, Facebook grupė