הצהרת נגישות

רקע

על מנת לאפשר לבעלי מוגבלויות את האפשרות לעשות שימוש באתרי האינטרנט של חברת צינדל טכנולוגיות בע״מ באופן חלק וללא קשיים שנובעים מהמוגבלויות, חברת צינדל טכנולוגיות בע״מ משקיעה משאבים רבים, ובמקרים רבים ההתאמות שנעשות הן מעבר למה שהחוק מחייב. אנחנו פועלים לעידכון והטמעת כללי הנגישות ככל שניתן, ובהתאם לעקרונות תקן הנגישות. הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים, לרבות גוגל כרום, פיירפוקס ואופרה.

שימוש ב-WordPress

על מנת לאפשר לבעלי מוגבלויות את האפשרות לעשות שימוש באתרי האינטרנט של חברת צינדל טכנולוגיות אנו עמלים באופן רציף לשיפור נגישותם, ובמקרים רבים מעבר לנדרש מאיתנו על פי החוק. כמו כן, כדי להקל במלאכת ההנגשה, כל האתרים מבוססים על WordPress, למעט אתר אחר אשר מבוסס על Moodle. באתרים שמבוססים על WordPress החלטנו להשתמש בתוסף הנגישות שפותח לאתרי Wordpress על ידי חברת Pojo.

דרושים מתנדבים

חיים מיכאל מכין וידאו קליפים מקצועיים אשר מספקים הסברים לנושאים מקצועיים שונים. רוב הוידאו קליפים הללו באנגלית. חלק בעברית. כל הוידאו קליפים מאוחסנים באתר YouTube. נשמח לקבל את עזרתם של מתנדבים אשר מוכנים לעמול על הכנתן של כתוביות. כל המעוניינים לסייע נא לפנות לחיים מיכאל בכתובת האימייל haim.michael[at]gmail.com.

נתקלתם בבעיה?

במהלך הגלישה ייתכן ותיתקלו בחלקים של האתר שטרם הונגשו באופן מספק. תהליך ההנגשה הוא תהליך ארוך. במידה שבזמן הגלישה באתר נתקלתם בקשיים אשר הפריעו לגלישה עצמה ו/או הפריעו לנגישות שלו אנו נשמח אם תוכלו לעדכן אותנו באופן מיידי באמצעות שליחת אימייל לחיים מיכאל בכתובת האימייל haim.michael[at]gmail.com. נא לפרט בפנייה את מירב הפרטים המלאים, לרבות: תיאור מפורט של הבעיה, תיאור של הפעולה שניסיתם לבצע, מה סוג הדפדפן ומהי הגרסה שלו, סוג הטכנולוגיה המסייעת ומערכת ההפעלה שלכם. אנחנו נעשה את המירב כדי לטפל בבעיה.

תאריך כתיבת ההצהרה: 10.8.2016