1. Сайт інтернет ініціатив (✩). Сайт, на якому зареєстрований користувач може запропонувати ініціативу, для підтримки якої необхідно зібрати певну кількість голосів. Користувач також повинен мати можливість переглянути статистику підписів для своїх ініціатив. Опціонально при після набору необхідної кількості голосів можна відсилати поштове         повідомлення користувачу. Модератори можуть видалити невідповідні ініціативи. Необхідно також забезпечити обмеження на повторне голосування одним користувачем під однією ініціативою.
 2. Сервіс для скорочення посилань та текстів (✩). Створити сервіс, який дозволяє зареєстрованому користувачу отримати коротке посилання на будь-який текст         чи інше посилання. Сервіс повинен надавати користувачу статистику по переглядам за заданий період, інформацію про браузер та операційну систему користувачів. Також слід передбачити роль адміністратора для пергляду та керування користувачами та роль модератора, який має список всіх посилань з можливістю видаляти некоректні.
 3. Дошка         оголошень (✩). Розробити каталог оголошень. Зареєстровані користувачі можуть розмістити оголошення та визначити термін його актуальності. Неактуальні оголошення - приховуються автоматично. Групувати оголошення по тегам та дозволити пошук по ключовим словам. Передбачити можливість модерації повідомлень модератором та роль адміністратора користувачів.
 4. Фотосховище (✩✩). Сайт, що дозволяє зареєстрованим користувачам завантажувати фотографії та створювати віртуальні фотоальбоми. Альбоми можуть бути приватними, публічними або ж доступними для перегляду тільки тим у кого є унікальне посилання. Реалізувати систему коментування фотографій. Також передбачити можливість модерації фотографій та коментарів та         роль адміністратора для керування користувачами.
 5. Сайт нотаток (✩). Розробити сайт для зберігання персональних нотаток з можливістю надання публічного або спільного доступу іншим зареєстрованим користувачам. Передбачити можливість форматування нотатки за допомогою вбудованого редактора та можливість поділитись нотаткою у twitter.
 6. Форум         (✩✩). Розробити тематичний інтернет-форум, що дозволяє зареєстрованим користувачам створювати нові теми та публікувати повідомлення у вже існуючих темах. Передбачити можливість видалення чи модифікації повідомлень модераторами та адміністратором. Адміністратор також має можливість назначити користувача модератором чи навпаки заблокувати користувача.
 7. Сайт ресторану (✩✩). Розробити сайт ресторану з новинами, каталогом страв та можливістю робити онлайн замовлення на доставку. Необхідно передбачити можливість додавання, зміни та видалення страв менеджером ресторану. Оформлені замовлення поступають у чергу колл-центру,         де можуть бути закриті. Також необхідно         передбачити роль адміністратора, який може керувати іншими користувачами.
 8. Персональний         блог (✩). Розробити персональний блог користувача з можливістю перегляду         статистики переглядів. Необхідно надати можливість користувачу створювати та редугувати статті та вибирати дату публікації статті. Передбачити можливість коментування статті. Користувачу надати можливість керування статтями, коментування та видалення коментарів, а також перегляду детальної статистики: кількість переглядів статей за певну         добу, звідки користувачі перейшли на        сторінку, браузера та операційної системи відвідувачів.
 9. Книжковий каталог (✩). Створити книжковий         каталог, що буде містити список книжок з описом, анотацією, авторами, ISBN, видавництвом та іншими полями. Передбачити можливість зручного пошуку книг по будь-яким полям та по тематичним тегам. Передбачити можливість для зареєстрованих користувачів додавати книжки в улюблені         поділені по тим, що користувач прочитав та збирається прочитати. Необхідні ролі користувачів:

 -         незареєстрований користувач - може продивлятись каталог

 -         зареєстрований користувач - може створювати список улюблених книжок

 -         бібліограф - має можливість додавати,         змінювати та видаляти книжки

 -         адміністратор - може керувати користувачами

 1. Сайт опитуваннь (див. ask.fm) (✩✩✩). Сайт на якому можна задати будь-яке запитання іншому зареєстрованому користувачу або ж користувач сам може відповісти         на будь-яке запитання (випадкове або з загального потоку). До відповідей будь-хто може додати коментарі. Систему модерації слід побудувати на основі оцінок “за” та “проти” - якщо запитання набирає критичну кількість негативних оцінок - воно попадає на розгляд до модератора. Необхідні ролі:

незареєстрований користувач - може тільки переглядати         тільки відповіді інших, оцінюувати та         коментувати їх

зареєстрований користувач - також може відповідати та         задавати питання іншим

модератор - може видалити запитання, якщо воно         набрало критичну кількість негативних оцінок

адміністратор - може керувати користувачами

 1. Сайт запитаннь та відповідей (див. stackoverflow.com) (✩✩✩). Розробити сайт, що дозволяє зареєстрованому користувачу задати будь-яке запитання та отримати відповіді на нього від інших користувачів. Одну з відповідей ініціатор запитання може позначити як вірну. Інші користувачі можуть оцінювати запитання та відповіді. Кількість позитивних та негативних оцінок та відповідей впливають на карму користувача. Необхідно передбачити можливість постмодерації запитань модератором, а також роль адміністратора з можливістю заблокувати користувача або ж зробити його модератором.
 2. Інтернет         магазин. (✩✩✩) Розробити каталог товарів в якому користувачі можуть здійснювати покупки без реєстрації. Каталог поповнюється та змінюється         користувачами з правами менеджер. Після того як користувач оформив замовлення воно попадає в чергу до користувача з правами колл-центр. Передбачити наявність адміністратора, який буде мати можливість керувати користувачами.
 3. Сайт для подорожей (✩✩). Створити каталог, де користувачі мають змогу додавати цікаві місця, які варто побачити в різних куточках світу. Передбачити можливість реєстрації користувачів, створення нових місць та додавання до обранного. Місця відображати на карті Google Maps.
 4. Каталог заходів (✩✩). Створити сайт, де зареєстровані користувачі можуть додавати заходи: концерти, вечірки, акції та інше. Кожен захід прив’язується до міста та місцезнаходження на мапі (Google Maps). Незареєстровані користувачі можуть отримати список рекомендацій для себе виходячи з їх місцезнаходження та списку інтересів.
 5. Веб блог. (✩✩) Створити тематичний колективний блог. В якому користувачі можуть публікувати та коментувати статті. Передбачити можливість реєстрації користувачів. Необхідні ролі користувачів:

 -         незареєстрований користувач - може продивлятись блог

 -         звичайний користувач - може тільки комментувати статті

 -         автор - користувач, який може створювати статті

 -         видавець (модератор) - користувач, який підтверджує або не підтверджує публікацію         статті.

 -         адміністратор - має доступ до панелі         керування користувачами.

Процес         створення статті складається з 2х етапів: автор створює статтю та вибирає дату її публікації у майбутньому. Видавець має спеціальну сторінку, на якій може продивитись непідтвердженні статті до публікації та дозволити чи         заборонити їх публікацію.