bukmacher

Jak zdefiniować typy bukmacherskie?

Stawianie zakładów online polega na typowaniu czy dane zajście, zwykle sportowe ale nie jest to regułą, wydarzy się. Z jednej strony w zakładach bukmacherskich istnieje gracz, a więc po prostu część typująca zajście, a z drugiej buk, a więc firma, potwierdza zakład na podanych wcześniej przez niego regułach. Najczęściej zakłady bukmacherskie zawierane są na piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, siatkówkę.

Gdzie rozpocząć stawianie zakładów? bukmacherka Najważniejszym krokiem jest rejestracja u bukmachera internetowego. Warto mieć na uwadze, że w Polsce została wprowadzona ustawa antyhazardowa, według której zakłady muszą przyjmować jedynie legalni bukmacherzy, którzy otrzymali licencję na prowadzenie takiej działalności. Założenie konta a także jego zatwierdzenie przez bukmachera to więc podstawowy i niewątliwie podstawowy krok. Jeżeli zatem jesteśmy pewni, że z obstawiania pragniemy uzyskać realne dochody, powinniśmy pomyśleć o typowaniu danej dziedziny zdarzeń, wybranej dyscypliny lub typu zakładów, jak choćby zakłady w trakcie meczu. Tego rodzaju specyfika typowania zakładów pozwoli nam na dokładniejsze śledzenie wyników statystycznych, bardziej dokładne analizy i co za tym idzie na większe profity bukmacherskie.

Dlaczego warto wytypować zakład sportowy?

Typer, typując określone zajście stawia daną sumę pieniędzy, którą jest w stanie wydać, aby wygrać daną kwotę postawionych środków. Kwotę stawianą w zakładzie okreslamy jako stawką zakładu bukmacherskiego. Buk przyjmujący zakład określa kurs wyrażające czy dane wydarznie będzie rozliczane. Kurs jest określeniem prawdopodobieństwa dojścia do skutku zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu daje prawdopodobną wygraną lub przegraną. Stawiając zakłady można więc fajnie zarobić, trafiając dany zakład czy też stracić postawione pieniądze w nietrafionym zakładzie.

Jak stawiać zakłady na żywo?

Typowanie meczów na żywo to jedna z najpopularniejszych form typowania klientów firm bukmacherskich. dzięki niej zawieranie w chwili rozgrywania danego meczu tenisowego. Jest to nowy rodzaj obstawiania, którą prezentują firmy bukmacherskie. Obstawiając na żywo jesteśmy w stanie jednocześnie ogladać zdarzenie live i w danym momencie kontrolować i reagować na zajścia typując zakłady.