Baśnie dla brzdąców

24.03.2017

24.02.2017r.

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły biorą udział w olimpiadzie praktycznej Zwolnieni z Teorii. Stworzyli projekt Brzdące Baśnie Poznające, w ramach którego organizują serię spotkań z dziećmi z przedszkola integracyjnego nr 38 znajdującego się przy ulicy Grażyny.

Tym razem uczniowie klasy 2a prowadzili zajęcia, podczas których czytali dzieciom klasyczne bajki z morałami. Przedszkolaki ze wszystkich grup wspaniale się bawiły i chętnie uczestniczyły w zabawach. Nasze uczennice złapały bardzo dobry kontakt z maluchami, średniakami, starszakami oraz grupą specjalną.

Processed with VSCO with m5 preset

Ala, Julia i

Julia, Klaudia i maluchy

Natalia, Zuzia i starszaki

starszaki

Processed with VSCO with m5 preset

Julia, Klaudia i maluchy

Processed with VSCO with m5 preset

Processed with VSCO with m5 preset

Natalia, Zuzia i średniaki

Processed with VSCO with m5 preset

Mikołajki w przedszkolu

16.12.2016

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły biorą udział w olimpiadzie praktycznej Zwolnieni z Teorii. Stworzyli projekt Brzdące Baśnie Poznające, w ramach którego organizują serię spotkań z dziećmi z przedszkola integracyjnego nr 38 znajdującego się na ulicy Grażyny.

W piątek 16 grudnia wystawili przedstawienie mikołajkowe dla dzieci z oddziałów specjalnych. Barwne postaci i zabawne kwestie rozbawiły przedszkolaków i ich rodziców. Spotkanie było wzruszające również dla naszych uczniów.

Po feriach planują zabrać maluchy do Studia Filmów Rysunkowych, zaprosić ich do naszej szkoły i czytać im baśnie, a na zakończenie projektu zorganizować zawody sportowe.

Julia Łaskarzewska i Maciej Janicki kl 2a

Dzień chłopaka

2a

30.09.2016

Jak co roku, świętowaliśmy w naszym liceum Dzień Chłopaka.

Chłopcy z KENa to szczęściarze - nasze uczennice potrafią się nimi dobrze zaopiekować, gdy trzeba!

Oto jak dziewczyny uczciły ten dzień w Czwórce:

3a

2e

2f

Julia Łaskarzewska i Maciek Janicki z kl. 2a