10 sposobów na optymalizację witryny pod kątem lokalnego SEO

10 sposobów na optymalizację witryny pod kątem lokalnego SEO

Lokalne SEO to obecnie gorący temat dla Google i ma sens - wszyscy szukamy rzeczy fizycznie blisko nas! Teraz lokalne SEO ma tendencję do bycia trochę zagmatwanym i wydaje się być trochę czarną dziurą dla niektórych osób, jednak zlikwidowaliśmy 10 najlepszych sposobów optymalizacji witryny pod kątem lokalnego SEO dla Twojej przyjemności przeglądania!

1. Zoptymalizuj swoją stronę główną.

Twoja strona główna powinna jasno określać, kim jesteś, gdzie się znajdujesz i co robisz. Ułatw Google zrozumienie tych elementów Twojej firmy. Twój tag tytułu strony, tag nagłówka i opis meta powinny wyraźnie określać te informacje. Jeśli używasz WordPress do budowy witryny, możesz łatwo zaktualizować tag tytułu strony na stronie Ustawienia> Ogólne w lewym panelu nawigacyjnym. Możesz także łatwo załadować metadane strony za pomocą wtyczki Yoast SEO , co prowadzi mnie do następnego punktu.

2. Zoptymalizuj swoje dane meta.

Było wiele dyskusji nad tym, czy znaczniki tytułów stron i opisy meta są nadal aktualne. Teraz, niezależnie od tego, czy nadal są one czynnikiem rankingowym (które tytuły stron mają znaczyć opisy meta), nadal są one OGROMNYM elementem pierwszego wrażenia, jakie twoja strona ma na potencjalnym gościu. Jeśli koncentrujesz się na optymalizacji pod kątem lokalnego SEO, tagi tytułu strony powinny zawierać nazwę miasta, na którym chcesz się skupić. Zoptymalizuj tagi tytułów stron, dodając nazwę miasta i produktu lub usługi, które oferujesz. Pomoże to nie tylko powiedzieć wyszukiwarkom "to jest miejsce, w którym możesz mnie znaleźć", ale także wyraźnie stwierdza "i to jest to, co robię w tej lokalizacji". Który ładnie przechodzi do następnego tematu do dyskusji ...

Yoast SEO Plugin

3. Utwórz stronę dla każdego produktu, usługi i lokalizacji.

Przestań próbować konsolidować, nie jest to pomocne w SEO i nie jest przydatne w przypadku lokalnego SEO. Aby zastosować schemat produktu / usługi do każdej indywidualnej oferty produktu / usługi, muszą mieć własną stronę. Jest to więc nie tylko ogólna najlepsza praktyka SEO, ponieważ pomaga ona w tworzeniu bardziej przejrzystej mapy witryny dla wyszukiwarek, a także pomaga w pozycjonowaniu stron produktów / usług dla tej konkretnej oferty, otwiera drzwi do konkretnych aplikacji schematów. Poniżej znajdują się wszystkie nasze oferty usług, które można znaleźć w naszej mapie witryny . Gdybyśmy mieli jedną stronę z napisem "Nasze usługi" i żadnymi innymi zindywidualizowanymi stronami, czy według Ciebie mielibyśmy kiedykolwiek rangę w kategorii Lokalne SEO lub Media społecznościowe lub Projektowanie stron internetowych ze stroną internetową oznaczoną "Nasze usługi?" Wątpliwy.

Mapa witryny

Podobnie, jeśli masz wiele lokalizacji, utwórz stronę dla każdej lokalizacji. Jak można się spodziewać, że Twoja lokalizacja Phoenix będzie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania, jeśli znajduje się na tej samej stronie, co lokalizacje w Chicago i Tampie? Dokładnie. Nie będzie. Przestań więc starać się, aby wszystkie twoje dzieci dzieliły łóżka piętrowe i daj każdemu z nich swój własny pokój. To może zająć trochę więcej pracy, ale da im więcej miejsca na oznaczenie ich terytorium i zostanie znalezione, gdy zostaniemy wezwani. Co teraz powiedziałeś o schemacie?

4. Użyj schematu Lokalny biznes, Organizacja, Produkt i usługa.

Co najmniej należy zastosować lokalny schemat biznesowy lub znaczniki danych strukturalnych na każdej stronie internetowej, aby zoptymalizować witrynę pod kątem lokalnego SEO. Jest prawie niemożliwe, aby dostać się do niesławnego Google Local Pack bez tego. Schemat lokalny to dodatkowy kod, który możesz dodać do stron swojej witryny, aby ułatwić wyszukiwarkom zrozumienie, kim jesteś, co robisz, gdzie się znajdujesz i jak możesz być odpowiedni dla osób, które mogą szukać Twój rodzaj produktów lub usług.

Dodanie schematu produktu i usługi do Twojej witryny skupia się bardziej na szczegółach każdego z tych produktów lub usług. Ponownie cała mentalność stojąca za schematem mówi do robota (wyszukiwarek) w ich własnym języku. Uprość rzeczy dla nich. Tak, mogą rozumieć angielski, ale to ich drugi język. Porozmawiaj z nimi w ich języku, aby uzyskać optymalne lokalne wyniki wyszukiwania.

Jeśli masz schemat na swojej stronie lub nie masz pewności, możesz również przetestować adres URL w Google Structured Data Testing Tool i zobaczyć rozkład różnych schematów w swojej witrynie. Oto przykład schematu wymienionego na naszej stronie z projektowaniem stron internetowych (lokalny biznes, usługi i recenzje):

Brainchild-Studios-Schema

5. Zgłoś swoją stronę Google Moja Firma.

Mieliśmy wiele okazji do korzystania z Google Moja Firma (GMB), więc jeśli nie walniesz głową o ścianę z cegieł, nie jesteś sam. Jednak zgłaszanie się do wpisu o firmie i wypełnianie jej treści jest kluczowe dla Twojej lokalnej listy SEO - szczególnie w przypadku wyników Google Local Pack i SERP . Nie zniechęcaj się, jeśli Twoja kategoria biznesowa nie znajduje się na liście, podczas gdy istnieje ponad 2000 kategorii, mają kilka dziwnych rzeczy, więc postaraj się jak najlepiej dopasować do swoich potrzeb. Używaj zarówno słów kluczowych podstawowych, jak i LSI, gdziekolwiek jesteś, podczas wypełniania twoich treści, bo to prawie 20% szansy na dostanie się do Lokalnego Pakietu .

Google Moja Firma

Ponownie, jeśli masz wiele lokalizacji, zrób sobie przysługę i zgłoś się do każdego z GMB. Możesz zarządzać nimi wszystkimi za pomocą jednego logowania, więc nie będzie to bóle głowy do aktualizacji, ale tak, musisz posiadać każdą fizyczną lokalizację dla swojej firmy.

6. Zaktualizuj cytaty NAP w swojej witrynie.

NAP oznacza imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Sprawdź, jak Twoja firma znajduje się na liście w Google Moja Firma, i upewnij się, że jest dokładnie na tej samej liście na każdej stronie witryny. Zwykle robi się to w stopce strony internetowej, ale ważne jest, aby było skonstruowane w taki sposób, że kod stopki wciąż ładuje się, aby każda strona miała prawdziwy efekt.

NAP Cytat

Jeśli masz wiele lokalizacji, a następnie, jak wspomniano powyżej, utwórz stronę dla każdej lokalizacji i zastosuj do tej strony NAP odpowiedni dla tej lokalizacji.

7. Dodaj swoją firmę do lokalnych katalogów.

Lista katalogów lokalnych i tworzenie cytatów to świetny sposób na zoptymalizowanie witryny pod kątem lokalnego SEO. Może to być trochę czasochłonne, ale istnieją różne narzędzia (jeśli chcesz za nie zapłacić), które mogą pomóc w tym trochę mniej zniechęcający. Kluczem tutaj jest upewnienie się, że każdy pojedynczy wpis jest DOKŁADNIE taki sam. Ponownie odzwierciedlić dokładne formatowanie i reprezentację firmy na stronie GMB i upewnić się, że Twoja firma jest dokładnie taka sama w swoich lokalnych katalogach. Moz Local zapewnia szybki i darmowy audyt twojego obecnego statusu w kilku dużych katalogach. Jednak usługi takie jak Yext i WhiteSpark  mogą zapewnić bardziej wszechstronne opcje, jeśli masz głębsze kieszenie.

8. Skonfiguruj sygnały mediów społecznościowych.

Jeśli nie masz strony firmowej na Facebooku, powinieneś teraz. Posiadanie sygnałów z mediów społecznościowych wskazujących Twoją lokalizację to kolejna premia, jeśli chodzi o ranking miejscowego SEO. Niekoniecznie musisz dużo z tym robić, ale samo istnienie strony jest lepsze niż nic. Jednak najlepiej będzie mieć strategię mediów społecznościowych, która pomoże Ci zarządzać treściami dla wielu lokalizacji, jeśli jest to istotne dla Twojej firmy.

9. Priorytet recenzji.

Rozwijając firmę, będziesz chciał "głosów zatwierdzenia", że jesteś tym, za kogo się podajesz, robisz to, co mówisz, i znajdujesz się tam, gdzie mówisz, że się znajdujesz. To bonus, jeśli ludzie mają entuzjastyczne recenzje na temat twoich produktów i usług. Jednak opinie są świetnym sposobem na zrobienie tego. Kiedy wyszukiwarki próbują dowiedzieć się, jakie są najlepsze wyniki dla danego zapytania, będą analizować różne czynniki w algorytmie, a liczba opinii, które masz w Google, Yelp i Facebooku, być częścią tego procesu rozważania.

Google My Business Reviews

Yelp zawsze pojawi się na pierwszej stronie Google. Więc zagraj w grę. Pracuj nad budowaniem swoich opinii na temat Yelp, a także opinii w Google. Tworzenie opinii na temat najlepszej wyszukiwarki na świecie, tak, zawsze jest to dobry pomysł. Twoja strona na Facebooku może pojawić się na pierwszej stronie Google, gdy szukana jest również Twoja marka, więc buduj te opinie, aby pomóc Ci znaleźć pozytywną pozycję! Chociaż opinie mogą nie znajdować się na Twojej fizycznej stronie internetowej, są doskonałym sposobem na zoptymalizowanie witryny pod kątem lokalnego SEO.

10. Wprowadź najlepsze praktyki SEO w swojej witrynie internetowej.

Tak, to może wydawać się oczywiste - i tak jest, ale jest tak często ignorowane. Pod koniec dnia, jeśli dodasz pomoce do łodzi z dziurami, może ci to pomóc, ale nie sprawi, że przepłynie ona przez ocean. Zatopi się, jeśli nie zostanie odpowiednio obsłużony. Strony internetowe są w ten sam sposób. To jest twój dom w Internecie. Potraktuj to trochę TLC. Co więcej, im lepsza wyszukiwarka zoptymalizuje twoją stronę, tym lepsza strategia treści , im lepsze posty na blogu , tym więcej linków, do których w naturalny sposób wejdziesz. A chcesz robić linki o wysokiej jakości, ponieważ są one głównym rankingiem czynnik dla lokalnego SEO oraz twoich naturalnych rankingów w SERP.

Z tego wszystkiego wiemy, że to może być trochę przytłaczające. Jeśli więc po przeczytaniu tej lokalnej listy kontrolnej SEO jesteś "świetny, ale wolę zatrudnić kogoś, kto zrobi to dla mnie", nie obawiaj się, możemy absolutnie pomóc! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobów optymalizacji witryny pod kątem lokalnego SEO, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci z lokalnymi potrzebami SEO !

Aby uzyskać dodatkowe informacje, sprawdź stanowisko naszego lokalnego eksperta ds. SEO w sprawie najlepszych lokalnych czynników rankingu - zawiera on premię!

Dane Kontaktowe

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/

Katalog Google: https://drive.google.com/drive/folders/1aXrC2hBaN1W9C1P3RMMORAI_WDojnrwX

Powiązane treści

Google Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Firmy Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Sklepów Bielsko-Biała, śląsk 

Google Pozycjonowanie Lokalne Strony Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Oferta Bielsko-Biała, śląsk 

Skuteczne Pozycjonowanie Lokalne Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron Seo Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Cennik Bielsko-Biała, śląsk 

Reklama W Internecie Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Sklepów Internetowych Bielsko-Biała, śląsk 

Skuteczne Pozycjonowanie Lokalne Stron Www Bielsko-Biała, śląsk 

Optymalizacja Strony Bielsko-Biała, śląsk 

Skuteczne Pozycjonowanie Lokalne Stron Internetowych Bielsko-Biała, śląsk 

Seo Pozycjonowanie Lokalne Stron Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Stron W Wyszukiwarce Google Bielsko-Biała, śląsk 

Optymalizacja Seo Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Sklepu Bielsko-Biała, śląsk 

Pozycjonowanie Lokalne Cena Bielsko-Biała, śląsk 

Optymalizacja Stron Www Bielsko-Biała, śląsk 

Powiązane linki

http://bit.ly/2FDbQNI 

http://bit.ly/2R2cUMt 

http://bit.ly/2TcvO4Y 

http://bit.ly/2W3yFiG 

http://bit.ly/2DqdujH 

http://bit.ly/2FNnRzx 

http://bit.ly/2TaRYF7 

http://bit.ly/2Cxit0d 

http://bit.ly/2R4SXEO 

http://bit.ly/2R0bhPm 

http://bit.ly/2Dp7cAE 

http://bit.ly/2RBwLHv 

http://bit.ly/2T6RGic 

http://bit.ly/2S20FUw 

http://bit.ly/2S03ipY 

http://bit.ly/2T68B4u 

http://bit.ly/2U2Q8Gb 

http://bit.ly/2AWSpLS 

http://bit.ly/2MmJMyN 

http://bit.ly/2T6TaZO 

http://bit.ly/2R6lmuk 

http://bit.ly/2W5YCyg 

http://bit.ly/2HoUpCf 

http://bit.ly/2FFo090 

http://bit.ly/2FCB4fj 

http://bit.ly/2HjgnXk 

http://bit.ly/2REohzl 

http://bit.ly/2AYoXFn 

http://bit.ly/2FDHGKe 

http://bit.ly/2FEbeaD 

https://brainchildstudios.com/blog/local-seo/10-ways-to-optimize-your-website-for-local-seo/

Setia.pl

Adres: Milusińskich 2, 43-300, Bielsko-Biała, śląsk

Zadzwoń Teraz: 33 496-84-88, +48 606-428-824

Strona: https://www.setia.pl

Oferta: https://www.setia.pl/pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Dodatkowe informacje:

https://www.setia.pl/cennik-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/case-study-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

https://www.setia.pl/faq-pozycjonowanie-lokalne-seo-mapach-google/

Konta Społecznościowe

Twitter: https://twitter.com/setiapl

Kontakt: https://www.setia.pl/kontakt/