Zgłoszenie na konferencję „W dziką stronę”, Podlesice 27- 28 lutego 2016
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, organizowanej przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła", w ramach projektów: „W dziką stronę” oraz "Visegrad - into the wild".

Udział w konferencji jest bezpłatny, zapewniamy pobyt i wegetariańskie wyżywienie w Hotelu Ostaniec (https://goo.gl/maps/C6pkdHw5e8K2). Dojazd na miejsce - we własnym zakresie.

Na zgłoszenia czekamy do 12 lutego (piatek). Decyduje kolejność zgłoszeń. Preferujemy jednak maksymalne uczestnictwo 2 osób z jednej instytucji. O przyjęciu na konferencję poinformujemy do 15 lutego.

Projekt „W dziką stronę” korzysta z dofinansowania pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG 2009-2014 w ramach Programu PL02 „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów”. Projekt "Visegrad - into the wild" finansowany jest z Miedzynarodowego Funduszu Wyszechradzkiego.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Nazwa instytucji *
Your answer
Adres instytucji *
Your answer
Stanowisko/funkcja
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Czego oczekuje Pani/Pan od udziału w konferencji ?
Your answer
Uwagi
Your answer
Informacje dotyczące alergii, specjalnych diet itp. (serwowane posiłki będą wegetariańskie)
Your answer
Skąd Pani/Pan wie o konferencji ?
Your answer
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu dla potrzeb niezbędnych do realizacji naboru na konferencję (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ośrodek Działań Ekologicznych ŹRÓDŁA. Report Abuse - Terms of Service