Warsztaty rodzinne "Zabawki z różnych stron świata" - Łódź, 27 listopada 2016 r. - UWAGA! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zakończyliśmy zapisy.
Zgłoś swój udział w bezpłatnych warsztatach "Zabawki z różnych stron świata", które odbędą się 27 listopada 2016 r., w godzinach 11:00-14:00 w Ośrodku Działań Ekologicznych "Źródła", ul. Zielona 27 w Łodzi. Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały.
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Liczba zgłaszanych osób *
Your answer
Informacja
Wydarzenie jest częścią projektu „Edukacja globalna dla najmłodszych (IV. edycja)”, realizowanego przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2016 r.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” z siedzibą w Łodzi, ul. Zielona 27, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2016 r., poz. 933). Wiem, że podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ośrodek Działań Ekologicznych ŹRÓDŁA. Report Abuse - Terms of Service