HLEDÁME MAJITELE PRÁZDNÝCH BUDOV A JINÝCH PROSTOR V OSTRAVĚ
Díky projektu REFILL je teď možné oživit dlouhodobě opuštěné či chátrající budovy a jiné prostory, a to díky dočasnému užívání. Pokud takovou budovu nebo jiný prostor v Ostravě vlastníte, čtěte dále!

DOČASNÉ UŽÍVÁNÍ OPUŠTĚNÝCH PROSTOR je moderním nástrojem pro rozvoj města. Oproti běžným komerčním pronájmům má dočasné užívání specifická pravidla, nabízí pronájem za nízkou cenu, ovšem jen na omezenou dobu stanovenou majitelem, a to i v budovách či na prostranstvích, která nemusí splňovat běžné standardy pronajímaných prostor. Tento nástroj je zaměřen zejména na kulturní a sociální projekty nebo jiné projekty, kterým pomáhá při rozjezdu, zároveň usnadňuje majitelům opuštěných prostor zastavit nebo alespoň zpomalit chátrání. V mnohých evropských městech má dočasné užívání více než desetiletou tradici.

Vysvětlující video a příklady ze zahraničí najedete na refillova.cz

Aby bylo možné uvést projekt dočasného užívání v Ostravě v život, vytváříme databázi budov nebo jiných prostor, které by pro projekt byly vhodné. V případě zájmu poskytnout Vaši nemovitost či prostor pro účely dočasného užívání, prosím o poskytnutí informací v krátkém formuláři.

Kontaktujeme Vás a rádi Vás do projektu zapojíme!

Kontaktní formulář
Jste majitelem nebo zodpovědným správcem budovy nebo jiného prostoru vhodného pro dočasné užívání? *
Napište nám, prosím, přesnou adresu (popř. GPS souřadnice) Vaší budovy či jiného prostoru: *
Your answer
Popište nám, prosím, o jaký typ prostoru se jedná (např. bývalá výrobní hala, opuštěná rodinná vila, zatravněná plocha apod.): *
Your answer
Nechejte nám, prosím, na sebe telefonický a e-mailový kontakt, abychom se s Vámi mohli spojit. Děkujeme. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms