Програма Komubook Biblio з поповнення фондів українських бібліотек
Платформа Komubook у співпраці з Українською бібліотечною асоціацією запускає програму Komubook Biblio, метою якої є поповнення фондів українських бібліотек новою літературою.
Платформа Komubook – це інноваційний український видавничий проект, що розпочав свою роботу у жовтні 2015-го року. Проект працює на основі краудфандингу, тобто залучає фінансову підтримку потенційних читачів для видання книжок.
Відбувається все наступним чином: команда платформи пропонує певну книжку і оцінює вартість її видання; потім оголошується збір коштів, який може тривати від 30 до 60 днів; коли потрібна сума назбиралася, Komubook видає книжку і розсилає її усім учасникам, які зробили внески.
Віднедавна на платформі з’явилися нові опції підтримки видань, які дають учасникам можливість не лише підтримати певне видання для себе, але й подарувати один чи й кілька примірників книжки українським бібліотекам. З моменту запровадження нових опцій, ними вже встигли скористатися десятки учасників, які сумарно подарували бібліотеками вже кілька десятків книжок.
Якщо Ваша бібліотека бажає стати учасником програми Komubook Biblio та безкоштовно отримати книжки у власний фонд, просимо Вас до 1 травня 2016 р. заповнити відповідну реєстраційну форму.
Команда Komubook уважно розгляне усі заявки і відбере ті бібліотеки, які отримають видання, подаровані учасниками платформи.
Повна назва бібліотеки *
Your answer
Тип бібліотеки (публічна чи шкільна) *
Your answer
Кількість читачів у 2015 р. *
Your answer
Область *
Your answer
Населений пункт *
Your answer
Кількість населення *
Your answer
Номер та адреса найближчого відділення Нової Пошти *
Your answer
Контактна особа *
Your answer
Посада контактної особи *
Your answer
Контактний телефон
Your answer
E-mail *
Your answer
Побажання та особливі умови (які книжки з представлених у другій черзі видань (http://komubook.com.ua/projects?filters=10001) Ви хотіли б отримати в першу чергу та опис особливих умов, якщо такі мають місце)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ВГО "Українська бібліотечна асоціація". Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms