Národní elektronický nástroj
Do jaké kategorie zadavatele veřejných zakázek spadá Vaše organizace dle převládajícího objemu zadávaných zakázek?
Vyzkoušel(a) jste si již prostředí NENu? Pakliže ano, jaký první dojem ve Vás zanechal?
Ve vztahu k NENu a případné budoucí povinnosti jeho používání plánujete následující postup:
Myslíte si, že Ministerstvo pro místní rozvoj poskytuje zadavatelům dostatek informací o NENu? (školení, pravidla používání, povinnost používání, možnosti používání NENu se stávajícím elektronickým nástrojem, atd.)
Myslíte si, že Ministerstvo pro místní rozvoj dokáže zajistit funkčnost NENu tak, aby vždy odpovídal aktuálním legislativním požadavkům a požadavkům zadavatelů, když každá úprava by měla být předmětem samostatné soutěže (vesměs formou otevřeného řízení)?
Z níže uvedených faktů má pro naší organizaci zásadní vliv na rozhodování o používání NENu zejména (možno více odpovědí):
Bez ohledu na to, zdali se chystáte NEN používat nebo jej již používáte, myslíte si, že je správné koncentrovat v budoucnu data o všech veřejných zakázkách (již ve fázi před jejich vyhlášením) v jednom systému, který provozuje pro stát společnost, kterou vyšetřuje Policie ČR a navíc tento systém spadá společně s Elektronickou evidecní tržeb a jinými významnými informačními systémy do gesce jedné politické strany?
Chtěli byste něco ohledně NENu vzkázat Ministerstvu pro místní rozvoj? Napište nám to a my rádi Vaše připomínky předáme (v celém znění, tedy pakliže nebudete chtít zveřejnit Vaše jméno, prostě se nepodepisujte):
Your answer
Jméno (nepovinné):
Your answer
Kontaktní e-mail (nepovinné):
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ample. Report Abuse - Terms of Service