Fornost - zgłoszenie programu
Tutaj możesz zgłosić proponowany punkt programu na konwent Fornost 2016.
Imię i nazwisko *
Your answer
Ksywka / nick
Zazwyczaj lepiej kojarzymy się nawzajem po ksywkach niż po danych z dowodu ;)
Your answer
E-mail kontaktowy *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Proponowany tytuł punktu programu *
Your answer
Typ punktu *
Opis punktu *
To opis dla nas, nie do informatora - na razie potrzebujemy tylko krótkiej charakterystyki punktu programu, mającej dać nam ogólne pojęcie i konkretną informację o tym, co zamierzasz zrobić. Oczywiście nie obrazimy się, jeśli od razu prześlesz nam opis w oficjalnej postaci (np. zajawkę fabularną do larpa), i tak prędzej czy później Cię o niego poprosimy, jeśli przyjmiemy zgłoszenie ;)
Your answer
Wymagane wyposażenie / infrastruktura
Jeżeli potrzebujesz jakiegokolwiek sprzętu (np. bezpiecznych mieczy na turniej, rzutnika do konkursu, jednolitych tunik dla jakiejś larpowej frakcji), to wymień te elementy tutaj - w ten sposób unikniemy nieporozumień ;)
Your answer
Ile godzin trwania planujesz dla tego punktu programu *
Wiemy, że wyżej rozróżnialiśmy larpy pod względem długości, ale na konwencie terenowym program nie zawsze chodzi jak w zegarku, więc chcielibyśmy mieć pełny ogląd sytuacji - np. minimalny i maksymalny szacowany czas trwania atrakcji (zwłaszcza larpa). Informacja taka przyda nam się w razie ewentualnych przetasowań programu, opóźnień itp.
Your answer
Minimalna liczba uczestników potrzebnych do przeprowadzenia atrakcji *
Wystarczy szacowana wartość. W warunkach Fornostu, który jest stosunkowo małym konwentem, sugerujemy robienie larpów rozpisanych na nie więcej niż 20 kluczowych postaci (ale oczywiście do tego można dodać dowolną liczbę ról drugoplanowych). W innym razie mogą wystąpić trudności z zebraniem wymaganej liczby uczestników.
Your answer
Maksymalna liczba uczestników, którzy mogą wziąć udział w atrakcji *
[jak wyżej]
Your answer
Pozostali prowadzący
Jeżeli punkt programu będzie prowadzony przez więcej niż jedną osobę - tutaj należy wypisać wszystkich prowadzących (prosimy podawać jedną osobę w każdej linijce).
Your answer
Referencje i inne informacje o Was
Ten punkt nie jest wymagany, ale jeżeli tegoroczny Fornost będzie Waszym pierwszym, to napisanie kilku słów o sobie i swoim doświadczeniu może być dodatkowym atutem przy selekcji zgłoszeń ;)
Your answer
Uwagi
Jeżeli masz jakieś uwagi, które nie pasowały do wcześniejszych rubryk, chcesz zwrócić naszą uwagę na coś szczególnego etc. - to jest odpowiednie ku temu miejsce.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service