Sousedíme, přijďte k nám
Vážení sousedé, naše nezisková organizace Společnost „E“, která pomáhá žít lepší život lidem s epilepsií, vám nyní s radostí představuje nový komunitní projekt „Sousedíme, přijďte k nám“, jehož cílem je budovat a rozvíjet sousedské vztahy na Praze 12, 4 a 11.

Na naší zahradě i ve vile pravidelně probíhá široká paleta akcí, kterých se můžete účastnit i vy: aranžovací, košíkářské a jiné kreativní workshopy, sousedská jóga, blešáky, zahradní slavnosti, … plánujeme také cvičení pro seniory, promítání filmů, jógu smíchu či školu krásy! Brzy si u nás dokonce budete moci pronajmout vyvýšený záhonek a zahradničit!

Aktuální informace naleznete na Facebooku: komunita Sousedíme, přijďte k nám; na webových stránkách: www.spolecnost-e.cz/komunitni_projekt/, www.aranzerie.cz; na telefonním čísle: 241 722 136 či na adrese: Liškova 3, Praha 4.

K čemu dotazník?
Naše prostory bychom sousedské komunitě rádi nabídli i jinými než uvedenými způsoby, a proto žádáme právě Vás o spolupráci: Máte-li zájem aktivně se účastnit na sousedském životě, vyplňte, prosím, dotazník uvedený na druhé straně letáčku anebo na našem webu!
"Rukodílny" Zaškrtněte, prosím, které z aktivit a akcí byste se rád/a účastnil/a či které z možností byste rád/a využíval/a:
"Vzájemnost" Zaškrtněte, prosím, i zde, co by vás lákalo:
"Sebepoznávání" A také zde:
"Seniorům (č)i dětem"
"KulturoVání"
"ZahRadování"
Co byste Vy sám/sama navrhoval/a? Jaké činnosti či možnosti by vás zajímaly? Uveďte, prosím, i to, co považujete za „nemožné“.
Your answer
Hledáte prostor pro pořádání kurzů a jiných činností? Chtěl/a byste využít prostory Společnosti „E“ anebo znáte někoho, kdo je hledá? Pokud ano, uveďte zde, prosím, Váš kontakt a my se ozveme anebo nás rovnou kontaktujte!
Your answer
Přejete si být informován/a o tom, co chystáme za akce a události? Pak zde, prosím, uveďte svůj kontakt:
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Společnost E. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms