RODINA V CENTRU POZORNOSTI - akce MC v rámci kampaně Sítě pro rodinu 2017 "Rodina nemusí jít do prčic"
Milí přátelé v mateřských centrech,

u příležitosti 25. výročí otevření prvního mateřského centra v ČR a 15. výročí založení Sítě pro rodinu (tehdy Sítě mateřských center) probíhá celoroční kampaň pod názvem RODINA NEMUSÍ JÍT DO PRČIC . Skládá se ze tří částí:

1. SÍŤUJEME REPUBLIKU: Od Tří králů do konce roku rok zveřejňujeme na webových a facebookových stránkách Sítě pro rodinu „rozhovory na dálku“ mezi jednotlivými mateřskými centry. Kromě vzájemné inspirace pozná i široká veřejnost různorodost zaměření mateřských center.

2. RODINA V CENTRU POZORNOSTI: V průběhu pěti týdnů od 13. 5. do 18. 6. (období, kdy se slaví Den matek, Mezinárodní den rodiny, Den dětí či Den otců) připraví jednotlivá mateřská centra programy pro rodiny, její jednotlivé členy nebo naopak společně pro členy rodiny všech generací.
Součástí bude i RODINA OFFLINE, která má za sebou loňský nultý ročník z Libereckého kraje, kde nápad vzešel z mateřských center. RODINA OFFLINE se zaměřuje na závislost dětí i dospělých na moderních komunikačních technologiích. Cílem je zajistit v MC aktivity tak, jak jste zvyklí, důležité je, aby účastníci strávili den bez mobilů a podobných zařízení.

3. SYMPOZION: Setkání a odborná debata odborné veřejnosti o hodnotě rodiny z různých úhlů podhledu završí kampaň na podzim 2017.

Dotazník se týká druhé části kampaně, která vychází z vašich aktivit, které běžně děláte. Rádi bychom je zmapovali, abychom je mohli co nejvíce prezentovat v tiskových zprávách, na Facebooku a webu Sítě pro rodinu a při dalších příležitostech.
Proto vás prosíme o vyplnění dotazníku. Pokud pořádáte více akcí, prosíme, napište je všechny, pokud se rozhodnete v průběhu času ještě nějakou akci uspořádat, neváhejte a přidejte ji tak, že znovu dotazník vyplníte. Dotazník bude možné aktualizovat do konce dubna. Začněte však co nejdříve!

Vřele děkujeme!

Lenka Ackermannová a Rut Kolínská

S případnými dotazy se obracejte na: lenka.ackermannova@sitprorodinu.cz

Celý název vašeho MC *
Your answer
Kraj *
Místo působení *
Your answer
Kontaktní osoba pro akci - jméno *
Your answer
Kontaktní osoba pro akci - telefon *
Your answer
Kontaktní osoba pro akci - e-mail *
Your answer
Název vaší akce: *
Your answer
Typ akce: *
Required
Jiná společná krajská akce? Jaká
Your answer
Termín/y akce *
Your answer
Připojujeme se k RODINĚ OFFLINE : *
Máte dotaz nebo zájem nám něco sdělit? Využijte tohoto prostoru?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Síť pro rodinu o.s.. Report Abuse - Terms of Service