Registrace na besedu a předběžná přihláška do ScioŠkoly v Jihlavě
Od září 2017 otevíráme ScioŠkolu v Jihlavě. V současné době doplňujeme kapacitu ročníků 2., 4. 5., 6. a 7.
V souvislosti s otevřením nové školy pořádáme besedu, která je určena především rodičům, kteří uvažují o zapsání dítěte na tuto ScioŠkolu. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 25. 5. od 17 hodin ve škole Meruzalka, Havlíčkova 30, Jihlava.

Pokud se chcete besedy účastnit, prosíme o registraci pomocí formuláře níže.

Pokud již nyní víte, že o umístění dítěte do ScioŠkoly budete mít zájem, také vyplňte formulář níže bez ohledu na to, zda se besedy o ScioŠkolách zúčastníte. Upozorňujeme, že přihláška je zatím pouze předběžná a negarantuje místo ve ScioŠkole. Přednostně Vás však oslovíme se závaznou přihláškou do ScioŠkoly a pozveme Vás k přijímacímu pohovoru. K tomu by mělo dojít v průběhu června.

Více informací o ScioŠkolách naleznete také na www.scioskoly.cz

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Mám zájem zúčastnit se 25.5. besedy o ScioŠkole. Počet míst na besedu
Required
Už v tuto chvíli bych rád/a vyjádřil/a zájem o umístění dítěte do Scioškoly. Jsem seznámen/a s principy fungování ScioŠkol i s jejími způsoby výuky. Jsem seznámen/a s odhadovanou výší měsíčního školného, která může činit 3700 - 4200 Kč v závislosti na dalších okolnostech vzniku ScioŠkoly. Tato předběžná přihláška negarantuje zápis do ScioŠkoly. Na jejím základě Vás budeme kontaktovat se závaznou přihláškou do ScioŠkoly.
Jméno a příjmení
Your answer
Prosíme vyplňte Váš kontaktní e-mail
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Scio škola - základní škola, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms