Dane OPP korzystającej z bezpłatnej wersji testowej lub płatnej wersji PITax.pl dla OPP oraz wizytówki OPP w PITax.pl
Dane OPP
Wymagamy, aby każda organizacja pożytku publicznego, która chce skorzystać bezpłatnie w okresie testowym lub odpłatnie z przygotowanych przez nas rozwiązań wypełniła niniejszy formularz. Wypełnienie formularza nie oznacza konieczności uiszczenia opłaty.
Pełna nazwa organizacji - zgodnie z KRS *
Your answer
Adres rejestrowy OPP *
Your answer
NIP *
Your answer
Numer KRS *
Your answer
Strona WWW na której został / zostanie umieszczony odnośnik do www.pitax.pl *
Zgodnie z warunkami regulaminu projektu PITax.pl dla OPP organizacje korzystające z produktów projektu zobowiązane są do umieszczenia informacji o współpracy z PITax.pl wraz z odnośnikiem do strony www.pitax.pl. Prosimy o podanie dokładnego adresu / podstrony Państwa serwisu, na którym umieścili lub umieszczą Państwo w ciągu 14 dni od rozpoczęcia korzystania z PITax.pl dla OPP taki odnośnik
Your answer
Czy odnośnik, o którym mowa wyżej został już umieszczony? *
Jeśli nie został jeszcze umieszczony - prosimy o jego umieszczenie w ciągu 14 dni.
Dane do stworzenia wizytówki OPP w PITax.pl
Stworzenie wizytówki nie jest obowiązkowe. Narzędzia PITax.pl dla OPP działają również bez stworzenia wizytówki. Jednak podanie informacji o organizacji pomoże użytkownikom systemu w podjęciu decyzji o przekazaniu 1% na Państwa organizację.
O organizacji
Prosimy o krótkie scharakteryzowanie działań organizacji. Maksimum 192 znaki. Pole wymagane, jeśli chcesz, abyśmy utworzyli wizytówkę.
Your answer
Jak wykorzystamy 1% na prowadzone projekty:
Odpowiedź na to pytanie będzie prezentowana użytkownikom systemu PITax.pl. Maksymalnie 192 znaki. Pole wymagane, jeśli chcesz, abyśmy utworzyli wizytówkę.
Your answer
Więcej o organizacji
Opisz zakres działalności organizacji - wklej artykuł opisujący jej działalność na min. 3500 znaków. Pole wymagane, jeśli chcesz, abyśmy utworzyli wizytówkę.
Your answer
Slogan organizacji
Maksimum 60 znaków. Slogan organizacji powinien być wezwaniem do przekazania 1%. Pole wymagane, jeśli chcesz, abyśmy utworzyli wizytówkę.
Your answer
Slogan w Programie PIT dla Windows
Widoczny przez cały czas podaczas rozliczenia w PITax.pl dla Windows, max 80 znaków ze spacjami.Pole wymagane, jeśli chcesz, abyśmy utworzyli wizytówkę.
Your answer
Czy przygotowałeś logotyp zgodnie z wymaganiami i przesłałeś go na opp@pitax.pl?
Logotyp spełniający następujące warunki: (a) na przezroczystym tle, (b) z logiem od krawędzi do krawędzi (bez marginesów), (c) o wymiarach 197x197 piksele, (d) format PNG lub GIF. Jeśli jeszcze nie wysłałeś - wyślij niezwłocznie.
Skrócona nazwa organizacji - do wykorzystania w materiałach promocyjnych - jeśli inna niż pełna
Your answer
Obszar działalności
Wybierz JEDEN z poniższych obszarów: pomoc dzieciom, działalność charytatywna, osoby niepełnosprawne, prawa zwierząt, zdrowie, ochrona przyroty, "sztuka, kultura i nauka", religia, społeczeństwo obywatelskie, edukacja, "sport i rekraacja", pozostałe. Na wizytówce możemy podać wyłącznie jeden obszar!
Your answer
Obszar geograficzny działania
Podaj jedno województwo lub cały kraj
Your answer
Strona WWW
Your answer
Adres email do kontaktu dla darczyńców
Your answer
Numer telefonu do kontaktu dla darczyńców
Your answer
Nr konta bankowego do przekazywania darowizn (innych niż 1%)
Your answer
Adres siedziby
Jeśli inny niż adres rejestrowy
Your answer
Informacje prawne
Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 czerwca 2016 r. w sprawie zamieszczania informacji przez organizacje pożytku publicznego z zakresu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych (dostępne pod adresem http://dziennikustaw.gov.pl/du/2016/973/1) wymaga aby odpowiednio oznaczyć materiały promocyjne, których koszty zostały pokryte ze środków pochodzących z 1%. Domyślnie zakładamy, że kwota, którą Państwo płacą nie pochodzi z 1% podatku i w sprawozdaniu rocznym zaznaczą Państwo, że kwota pochodzi z innych Państwa przychodów. Jeśli jest inaczej - prosimy o zaznaczenie poniżej.
Czy opłata za udział w projekcie PITax.pl dla OPP została pokryta z pieniędzy pochodzących z 1% podatku od osób fizycznych? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms