Seminārs “Seno ēku pareiza ekspluatācija. Regulāra apsekošana un defektu konstatācija. Raksturīgākās kļūdas. Labās prakses piemēri”: Pārējie dalībnieki
Kultūras mantojuma saglabāšanā liela nozīme ir arī pareizai ēku ekspluatācijai. Viena no problēmām ir novēlota ēku defektu konstatācija jumtos, bēniņos, pagrabos, apkures sistēmās u.c., jo trūkst zināšanu un prasmju, kā veikt regulāras namu apsekošanas un pamanīt it kā nebūtiskas izmaiņas, kas ir pirmie simptomi nopietniem defektiem, kuru seku novēršanai būs nepieciešami daudz lielāki līdzekļi. Seminārā Latvijas Piļu un muižu asociācija vēlas sniegt gan zināšanas šajos jautājumos, gan iepazīstināt ar labo praksi un biežāk pieļautajām kļūdām.

Seminārs notiks 2017.gada 7.jūnijā Jaunauces pilī, Jaunauces pagastā, Saldus novadā.

Semināru organizē biedrība “Latvijas Piļu un muižu asociācija” (LPMA) sadarbībā ar biedrību “Mēs – Jaunaucei” un Apvienoto Jaunauces un Rubas pagastu pārvaldi, finansiāli to atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Dalības maksa EUR 10,00 (ar pārskaitījumu LPMA, izņēmuma gadījumā un iepriekš saskaņojot – skaidrā naudā pret kvīti semināra norises vietā).
Maksa par pusdienām: EUR 6,00. Samaksa skaidrā naudā pret kvīti semināra norises vietā vai ar pārskaitījumu biedrībai “Mēs – Jaunaucei”.

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu sazinieties ar LPMA: e-pasts: pasts@pilis.lv, tālr. 26524193
un/vai biedrību “Mēs – Jaunaucei” pa tālr. 26014296.

Vārds, uzvārds
Your answer
Institūcijas nosaukums
Your answer
Ieņemamais amats
Your answer
Tālruņa numurs
Your answer
E-pasta adrese
Your answer
Rekvizīti
Your answer
Vai ēdīsiet pusdienas?
Kādā veidā maksāsiet par pusdienām?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LATVIJAS PIĻU UN MUIŽU ASOCIĀCIJA. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms