Zdraví partneři tělesně handicapovaných jedinců
Dobrý den,

následující dotazník je součástí výzkumu probíhajícího v rámci mé diplomové práce v oboru psychologie na FF UK. Diplomová práce nese název „Zdraví partneři tělesně handicapovaných jedinců“. Teoretická část mé práce shrnuje dosavadní literaturu a výzkumy na toto téma, praktická část si vede za cíl zmapovat partnerské vztahy a aspekty s nimi související u párů s jedincem po míšním poranění.

Výzkum je určen partnerům/partnerkám, kteří jsou aktuálně ve vztahu s jedincem na vozíku po míšním poranění.

Vaše spolupráce představuje účast na psychologickém šetření, které trvá cca 20 minut. Šetření obsahuje vyplnění anamnézy a dvou příslušných dotazníků. Veškerá data týkající se jednotlivých osob budou použita pouze pro vědecké účely a budou zpracovávána anonymně. Případná publikace dat bude anonymní.

Vaše zapojení do výzkumného programu je naprosto dobrovolné, můžete kdykoli účast v celém projektu, nebo v jeho dílčí části, odmítnout.

Žádné otázky v dotazníku nemají správnou nebo špatnou odpověď. Prosím tedy o jejich upřímné zodpovězení.

Děkuji za Vaši ochotu a Váš čas.

Tereza Myslivcová


Informovaný souhlas
Souhlasím s tím, aby data z mého psychologického šetření byla anonymně použita pro vědecko-výzkumné účely v rámci výzkumného projektu „Zdraví partneři tělesně handicapovaných jedinců“. S účastí na výzkumu souhlasím zcela dobrovolně a na základě svého rozhodnutí.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms