Unit 3 Lesson 7.1
Ratios, Rates, Tables, & Graphs
Student Name
Your answer
Email
Your answer
Class Period
1) Are the ratios equivalent?
2) What is the answer to box A?
Your answer
3) What is the answer to box B?
Your answer
4) What is the answer to box C?
Your answer
5) How much does each gallon of gasoline cost?
Your answer
6) How much is the cost for 8 gallons?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of School District of Palm Beach County. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms