NABÍDKA ŠKOLNÍCH VÝLETŮ
Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

chtěli jsme Vám ušetřit čas a práci a proto jsme připravili i na tento rok nabídku školních výletů na klíč, kdy se nemusíte o nic starat a jen si svými svěřenci užít pobytu v přírodě spojeného se zajímavými aktivitami. Níže je uveden přehled vybraných a léty prověřených aktivit, které nabízíme pro školní výlety. Na Vás je pouze aby jste si vybrali dle Vašich představ a včas si výlet objednali.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
MÍSTO KONÁNÍ:
Naše hřiště se nachází na klidném místě u lesa, na hranici chráněné krajinné oblasti Hostýnské vrchy. Doprava na místo může proběhnout pomocí autobusu, nebo vlaku. Hřiště se nachází 4km od obou nádraží. Mezi Holešovem a obcí Žopy je nově vybudovaná asfaltová cyklostezka. U hřiště je bezpečná odpočinková zóna (zázemí), odkud můžete sledovat dění na hřišti, povzbuzovat spolužáky nebo si dát občerstvení. Starat se o vás budou hráči České paintballové ligy (největší paintballové ligy v ČR) s dlouholetými zkušenostmi. Velmi dbáme na bezpečnost hry.

Mapa:
https://www.google.com/maps/place/Paintball+City+u+Holešova/@49.3333237,17.6205361,11z/data=!4m5!3m4!1s0x4713a0a55b68e13d:0x6b7df754fd28f09f!8m2!3d49.3333237!4d17.6205361!6m1!1e1?hl=cs-CZ
Paintball City Holešov - Žopy GPS: 49.333278, 17.620670
Průběh akce
- Příprava na hru
- Seznámení s herními a s bezpečnostními pravidly hry.
- Rozdělení do týmů
- Průběh jednotlivých aktivit
- Občerstvení / závěr
Podmínky pro využití
. minimální počet účastníků v 1 skupině je 15
- pro hry je nutný písemný souhlas zákonného zástupce, který naleznete zde:  http://www.paintball-city.cz/data/Pisemny_souhlas_rodicu.pdf
- minimální věková hranice pro Týmovou Olympiádu je 7 let, NERF Turnaj je 7 let Airsoft je 13 let, pro Archery Game je 13 let, pro paintball 14 let
- ceny jsou platné pouze pro ŠKOLY a  ŠKOLNÍ VÝLETY
- lze objednat pouze od pondělí do pátku a mimo státní svátky
- za žáky odpovídá osoba pověřená školou (učitel) a jeho účast je nutná
- hru objednává osoba pověřená školou (učitel)
Pro provoz paintballového, archery i airsoftového hřiště splňujeme veškeré zákoném stanovené podmínky jako jsou nutné koncesní listiny na prodej a půjčovaní zbraní a střeliva.
Jsme organizace, která se zabývá pořádáním outdoor aktivit pro veřejnost i firmy. Největší část našeho zájmu věnujeme právě pořádání paintballových a arsoftových her a to jak sportovních, tak rekreačních. Máme dlouholetou zkušenost s pořádáním malých i velkých akcí na naších hřištích i na různých místech ČR a SR. Pro Vaše akce nabízíme kvalitní military i sportovní hřiště v Žopech u Holešova, které je schopnou pojmout až 50 současně hrajících hráčů. Mimo to můžete využít sportovní tréningové hřiště pro 6 hráčů i mobilní nafukovací, sportovní hřiště. Toto mobilní hřiště lze postavit na travnaté ploše o velikosti 40 x 35 metrů a je připraveno pojmout 10 současně hrajících hráčů.

   Vždy jsme stavěli bezpečnost a kvalitu našich služeb na první místo. Proto na našich hřištích vždy naleznete kvalitní zázemí s bezpečnostními a odpočinkovými zónami. Samozřejmostí jsou 3 metry vysoké ochranné sítě, spolehlivé vybavení a chrániče.

Naplánujeme a připravíme firemní i soukromé oslavy, sportovní dny i školní výlety. Poskytneme veškerý servis od cateringu, školení, zábavu i ubytování.
Provozovatel
Inženýrská Investiční s.r.o., Samostatnost 1181, 769 01 Holešov

IČ: 27701573
Dič: CZ27701573

web: www.paintball-city.cz
Odpovědná osoba: Tomáš Kučera, mob. 608 831 171
Co si sebou vzít:
- pevnou, sportovní obuv,
- sportovní oblečení s dlouhým rukávem a dlouhými kalhotami, kterému nevadí ušpinění - popřípadě oblečení zapůjčíme za 100 Kč,
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Inženýrská investiční s.r.o.. Report Abuse