Kino Dzieci gra z Legią
Sport to coś dla każdego. Nie każdy z nas zostanie wybitnym zawodnikiem, ale każdy może znaleźć w sporcie frajdę i sposób na spędzanie wspólnego czasu z przyjaciółmi czy z rodziną. Wspólnie z Fundacją Legii zapraszamy na seanse o boha­terach, którzy podejmują wyzwania i ruszają na spotkanie przygody. Po filmach spotkacie się z gośćmi, którzy opo­wiedzą o swoich sportowych (ale nie tylko) przygodach. Część środków pozyskanych ze sprzedaży biletów zosta­nie przekazana na projekty społeczne Fundacji Legii.

UWAGA! Skorzystaj ze zniżki na seanse w ramach akcji i wesprzyj działania Fundacji Legii. Ilość miejsc limitowana (na seanse w Kinotece po 100 miejsc oraz po 50 miejsc w Multikinach). Rejestracja na seanse w Multikinach trwa do 23.09 do godz. 17:00. Na każdy z pokazów może się zarejestrować 1 osoba dorosła + maks. 3 dzieci. Cena biletu dla jednej osoby to 10 zł. Środki pozyskane ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na projekty społeczne Fundacji Legii. Aby zarezerwować bilet ze zniżką wypełnij formularz poniżej.

Uwaga! Czekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji biletu ze zniżką od Festiwalu Kino Dzieci. Bilety w cenie 10 zł będą sprzedawane w kasach Kinoteki i Multikin Ursynów i Targówek na podstawie listy imiennej. Bilety należy kupić do 30 min. przed seansem

Terminy potkań *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. Report Abuse - Terms of Service