Formularz zgłoszeniowy na warsztaty w ramach projektu #sportdostepny

Bezpłatne warsztaty antydyskryminacyjne dla instytucji, organizacji i klubów sportowych z terenu Poznania odbędą się 7 czerwca (środa) 2017 roku w godz. 9.00 - 16.00 w "Centrum Bukowska", przy ul. Bukowskiej 27/29 w Poznaniu (róg Wawrzyniaka i Bukowskiej). Obok tego miejsca znajdują się przystanki autobusowe (przystanek SZYLINGA). Miejsca parkingowe w okolicy budynku w Strefie Płatnego Parkowania. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Warsztat antydyskryminacyjny, ma na celu zapoznanie osób zaangażowanych w prace w miejskich instytucjach/organizacjach/klubach sportowych z ideą dostępności dla wszystkich. Podczas warsztatu skupimy się na tym czym są pojęcia takie jak: stereotyp, uprzedzenie, dyskryminacja oraz jaki maja wpływ na nasze działania. Warsztat nastawiony jest na doświadczanie, pracę z postawami, dyskusję oraz wymianę opinii na temat tworzenia przestrzeni dostępnej dla osób z niepełnosprawnościami w obszarze sportu. 


Więcej informacji: tel. 603 78 24 78
e-mail: info@mililudzie.org
Organizatorem warsztatu jest Fundacja Inicjatyw Społecznych MILI LUDZIE

Projekt "Sport dostępny" jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Poznania.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Inicjatyw Społecznych Mili Ludzie. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms