II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних
З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Мета форуму – створити майданчик для спілкування учнів з експертами, щоб почути думки молоді, з’ясувати їхні інтелектуальні, емоційні потреби та пропозиції щодо методів і форм викладання, а також спільно з представниками експертного середовища обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освіті та можуть використовуватися вже нині.

Програма Форуму складається з днів-секцій:
• «Наука»;
• «Мистецтво»;
• «Філософія».

Участь у ІІ Форумі нової освіти передбачає три етапи:

І етап – «Інтерактивна міждисциплінарна програма в музеї» – екскурсія до Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (6 березня – учасники секції «Наука», 7 березня – секції «Філософія» та 13 березня – секції «Мистецтво». Початок усіх екскурсій о 15:00, орієнтовний час перебування у музеї – 2 години).

ІІ етап – написання есею після відвідин музею. Учасникам пропонується відрефлексувати здобутий досвід позашкільного уроку у форматі есею «Як я відвідав/відвідала музей та що я хочу відчути там наступного разу» (обсяг — 1 сторінка А 4, 12 кегль; термін написання – 7 днів).

ІІІ етап – безпосередня участь в одній із трьох попередньо обраних секцій упродовж одного дня (з 11:00 до 16:00). Дати роботи секцій уточнюються.
Відбудеться знайомство з експертами й активне обговорення свого бачення та пропозицій щодо викладання у шкільній та позашкільній освіті, а також здобутого досвіду під час міждисциплінарного уроку в Музеї Ханенків.

За результатами форуму планується публікація двомовного каталогу (українською та англійською мовами), фрагментів есе «Як я відвідав/відвідала музей та що я хочу відчути там наступного разу» й основних тез експертів та учнів, висловлених під час роботи секцій. Вони можуть бути підґрунтям для подальших розробок у сфері позашкільної освіти, зокрема, під час моделювання уроку в музеї.

Партнерами форуму є Національний Центр «Мала академія наук України», Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Он-лайн реєстрація відкрита до 1 березня 2017 року. Кількість місць на кожну секцію обмежена. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд до місця проведення заходу.
Контактна особа - Катерина Носко, noskokaterina@gmail.com

Назвіться, будь ласка (прізвище, ім'я, по батькові) *
Your answer
Де Ви проживаєте? (Напишіть, лише населений пункт) *
Your answer
Повна назва Вашого навчального закладу *
Your answer
У якому класі Ви навчаєтеся? *
Your answer
Номер особистого мобільного телефону *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
ПІБ та контакти (моб. тел. та e-mail) батьків або опікунів *
Your answer
В якій секції ФОРУМУ Ви хочете взяти участь? Треба обрати лише одну. *
Чому Ви хочете взяти участь у ІІ ФОРУМІ НОВОЇ ОСВІТИ? *
Your answer
Звідки Ви дізналися про ІІ ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms