II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних
З 5 до 9 квітня 2017 року в Мистецькому Арсеналі у рамках інтерактивного освітнього фестивалю «Арсенал Ідей» відбудеться ІІ Форум нової освіти, до участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.

Мета форуму – створити майданчик для спілкування учнів з експертами, щоб почути думки молоді, з’ясувати їхні інтелектуальні, емоційні потреби та пропозиції щодо методів і форм викладання, а також спільно з представниками експертного середовища обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освіті та можуть використовуватися вже нині.

Програма Форуму складається з днів-секцій:
• «Наука»;
• «Мистецтво»;
• «Філософія».

Участь у ІІ Форумі нової освіти передбачає три етапи:

І етап – «Інтерактивна міждисциплінарна програма в музеї» – екскурсія до Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (6 березня – учасники секції «Наука», 7 березня – секції «Філософія» та 13 березня – секції «Мистецтво». Початок усіх екскурсій о 15:00, орієнтовний час перебування у музеї – 2 години).

ІІ етап – написання есею після відвідин музею. Учасникам пропонується відрефлексувати здобутий досвід позашкільного уроку у форматі есею «Як я відвідав/відвідала музей та що я хочу відчути там наступного разу» (обсяг — 1 сторінка А 4, 12 кегль; термін написання – 7 днів).

ІІІ етап – безпосередня участь в одній із трьох попередньо обраних секцій упродовж одного дня (з 11:00 до 16:00). Дати роботи секцій уточнюються.
Відбудеться знайомство з експертами й активне обговорення свого бачення та пропозицій щодо викладання у шкільній та позашкільній освіті, а також здобутого досвіду під час міждисциплінарного уроку в Музеї Ханенків.

За результатами форуму планується публікація двомовного каталогу (українською та англійською мовами), фрагментів есе «Як я відвідав/відвідала музей та що я хочу відчути там наступного разу» й основних тез експертів та учнів, висловлених під час роботи секцій. Вони можуть бути підґрунтям для подальших розробок у сфері позашкільної освіти, зокрема, під час моделювання уроку в музеї.

Партнерами форуму є Національний Центр «Мала академія наук України», Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

Он-лайн реєстрація відкрита до 1 березня 2017 року. Кількість місць на кожну секцію обмежена. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд до місця проведення заходу.
Контактна особа - Катерина Носко, noskokaterina@gmail.com

Назвіться, будь ласка (прізвище, ім'я, по батькові)
Your answer
Де Ви проживаєте? (Напишіть, лише населений пункт)
Your answer
Повна назва Вашого навчального закладу
Your answer
У якому класі Ви навчаєтеся?
Your answer
Номер особистого мобільного телефону
Your answer
Адреса електронної пошти
Your answer
ПІБ та контакти (моб. тел. та e-mail) батьків або опікунів
Your answer
В якій секції ФОРУМУ Ви хочете взяти участь? Треба обрати лише одну.
Чому Ви хочете взяти участь у ІІ ФОРУМІ НОВОЇ ОСВІТИ?
Your answer
Звідки Ви дізналися про ІІ ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms