Анкета для участі у школі "Агенти змін 2017"
Запрошуємо учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 3ій Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» спільно з Малою Академією Наук.

Школа проходить у 4 триденні етапи у м.Києві. Ми шукаємо активних дітей, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.
Навчання в Школі сформують в учасників усвідомлення своєї ролі у громаді, участі та можливостей впливу на її розвиток, та поглиблять розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь». Усі заняття проходять в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик “leaning by doing” з досвідченими тренерами і викладачами. У програмі заплановано цікаві зустрічі, екскурсії містом та творчі вечори.
Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по три дні у квітні-травні-жовтні-листопаді) та передбачає домашні завдання та консультації в режимі оn-line для учнів. Місце проведення: Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14 (Яна Гамарника, 14), Міжнародний Центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP».
1-й етап Школи проходитиме для однієї з груп з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25-е березня. Участь у школі безкоштовна. Також учасники школи забезпечуються: харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Учасники які візьмуть участь у всіх 4 етапах школи та успішно виконають домашні проекти отримають можливість презентувати свої напрацювання на всю країну та будуть нагороджені іменними сертифікатами.
Проект реалізується спільно з Малою Академією Наук, Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією "Діти надії та любові” і Центром “Ейдос”.
Інформацію про те, як проходили перші Школи у 2015-2016 роках, Ви можете переглянути за посиланням в соц.мережах: https://www.facebook.com/serceua/ , https://www.facebook.com/AgentuZmin/

УМОВИ УЧАСТІ
Для участі у школі необхідно до 1 березня 2017 року (дедлайн - 23:59)
- заповнити всі поля анкети на цій сторінці (прокрутіть нижче)
- переглянути промову Мартіна Лютера Кінга молодшого “У мене є мрія” http://bit.ly/2lo19R2
- переглянути відеоролик “Ківі” http://bit.ly/1zX0TPj .
- надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com есе на 300-400 слів на тему «Чому мрії одних змінюють світ, а мрії інших залишаються лише мріями?».

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc). Зі всіх заявок будуть відібрані лише 50 учасників.

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: +38 063 784 99 74 (Ольга), або +38096 706 29 43 (Катерина).

Прізвище, ім'я, по батькові *
Your answer
Область, місто *
Наприклад: Київська область, Макарівський район, с.Лишня
Your answer
Дата народження *
день/місяць/рік
Your answer
Повна назва навчального закладу *
Наприклад: Лишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Your answer
Клас у якому навчаєтесь *
Your answer
Вік *
Your answer
Домашня адреса *
(область, район, населений пункт)
Your answer
Мобільний телефон (особистий) *
38096 000 00 00
Your answer
E-mail (особистий) *
Your answer
Посилання на соціальні мережі facebook/VK *
Your answer
ПІБ та контакти батьків (моб. тел) *
Напр.: Іванова Ірина Андріївна 38096 000 00 00
Your answer
Головне про вас *
Your answer
Чому Вам цікаво приїхати на школу? Чому для Вас це важливо? *
Your answer
Чи був раніше у Вас досвід організації чи виконання проектів, ініціатив, заходів? *
Your answer
Чи приймали раніше участь у школах та тренінгах? *
Якщо так, опишіть досвід
Your answer
Опишіть Ваші особисті досягнення *
Your answer
Як Ви збираєтеся використовувати отримані на Школі знання та досвід? *
Your answer
Сфера інтересів, хобі *
Your answer
Інша інформація, яку Ви вважаєте важливою
Спеціальне харчування, лікування інші потреби, тощо
Your answer
Звідки Ви дізналися про Школу? *
Your answer
Чи Ви надіслали на електронну адресу scakyiv@gmail.com конкурсне есе на 300-400 слів на тему «Чому мрії одних змінюють світ, а мрії інших залишаються лише мріями?» *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms