Анкета для участі у школі "Агенти змін 2017"
Запрошуємо учнів 8-10 класів з усієї України взяти участь у 3ій Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» спільно з Малою Академією Наук.

Школа проходить у 4 триденні етапи у м.Києві. Ми шукаємо активних дітей, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.
Навчання в Школі сформують в учасників усвідомлення своєї ролі у громаді, участі та можливостей впливу на її розвиток, та поглиблять розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь». Усі заняття проходять в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик “leaning by doing” з досвідченими тренерами і викладачами. У програмі заплановано цікаві зустрічі, екскурсії містом та творчі вечори.
Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по три дні у квітні-травні-жовтні-листопаді) та передбачає домашні завдання та консультації в режимі оn-line для учнів. Місце проведення: Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14 (Яна Гамарника, 14), Міжнародний Центр дитячої наукової творчості «MANLAB.CAMP».
1-й етап Школи проходитиме для однієї з груп з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25-е березня. Участь у школі безкоштовна. Також учасники школи забезпечуються: харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Учасники які візьмуть участь у всіх 4 етапах школи та успішно виконають домашні проекти отримають можливість презентувати свої напрацювання на всю країну та будуть нагороджені іменними сертифікатами.
Проект реалізується спільно з Малою Академією Наук, Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією "Діти надії та любові” і Центром “Ейдос”.
Інформацію про те, як проходили перші Школи у 2015-2016 роках, Ви можете переглянути за посиланням в соц.мережах: https://www.facebook.com/serceua/ , https://www.facebook.com/AgentuZmin/

УМОВИ УЧАСТІ
Для участі у школі необхідно до 1 березня 2017 року (дедлайн - 23:59)
- заповнити всі поля анкети на цій сторінці (прокрутіть нижче)
- переглянути промову Мартіна Лютера Кінга молодшого “У мене є мрія” http://bit.ly/2lo19R2
- переглянути відеоролик “Ківі” http://bit.ly/1zX0TPj .
- надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com есе на 300-400 слів на тему «Чому мрії одних змінюють світ, а мрії інших залишаються лише мріями?».

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc). Зі всіх заявок будуть відібрані лише 50 учасників.

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: +38 063 784 99 74 (Ольга), або +38096 706 29 43 (Катерина).

Прізвище, ім'я, по батькові
Your answer
Область, місто
Наприклад: Київська область, Макарівський район, с.Лишня
Your answer
Дата народження
день/місяць/рік
Your answer
Повна назва навчального закладу
Наприклад: Лишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Your answer
Клас у якому навчаєтесь
Your answer
Вік
Your answer
Домашня адреса
(область, район, населений пункт)
Your answer
Мобільний телефон (особистий)
38096 000 00 00
Your answer
E-mail (особистий)
Your answer
Посилання на соціальні мережі facebook/VK
Your answer
ПІБ та контакти батьків (моб. тел)
Напр.: Іванова Ірина Андріївна 38096 000 00 00
Your answer
Головне про вас
Your answer
Чому Вам цікаво приїхати на школу? Чому для Вас це важливо?
Your answer
Чи був раніше у Вас досвід організації чи виконання проектів, ініціатив, заходів?
Your answer
Чи приймали раніше участь у школах та тренінгах?
Якщо так, опишіть досвід
Your answer
Опишіть Ваші особисті досягнення
Your answer
Як Ви збираєтеся використовувати отримані на Школі знання та досвід?
Your answer
Сфера інтересів, хобі
Your answer
Інша інформація, яку Ви вважаєте важливою
Спеціальне харчування, лікування інші потреби, тощо
Your answer
Звідки Ви дізналися про Школу?
Your answer
Чи Ви надіслали на електронну адресу scakyiv@gmail.com конкурсне есе на 300-400 слів на тему «Чому мрії одних змінюють світ, а мрії інших залишаються лише мріями?»
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms