Self-Transcendence Race • Přihláška / Application Form
Ahoj všem stromovkářům lívancomilným!

Jakkoli je to smutné, hezký dárek k Mikuláši nedostaneme. Náš závod se ani ve své minimalistické podobě prostě nevejde do stávajících omezení. :-(

Mrkněte prosím občas na naše stránky, během pár dní vyhodnotíme dosavadní Lívancovou tabulku, co nejspravedlivěji přiohneme pravidla a vyhlásíme výsledky letošního Lívancového poháru. A slavnostní ceremoniál s fanfárami a předáním cen uspořádáme při nejbližší příležitosti v novém roce.

Jak říká Sri Chinmoy, zakladatel našeho oddílu:

"Změň způsob, jakým se díváš na život!
Pak uvidíš, že vše
je jen potřebnou zkušeností."

Takže to vydržte, užijte si hezky ty Trochu Jinak Veselé Vánoce a hlavně v žádném případě nenechte vyhasnout svůj vnitřní plamen Lívancového běžce. V příštím roce se rozhodně zase potkáme a Dvě míle sebepřekonávání znovu naplní Stromovku dobrou náladou!

Moc se na vás všechny těšíme! :)

***
Dear pancake-lovers,

We are so sorry but our race still exceeds the current limits put on public sport & pancake events. So, once again... no race this month. :-(

But as Sri Chinmoy, our team founder, says,

"Change your attitude towards life!
You will see everything
As a necessary experience."

Therefore, stay positive, enjoy the Slightly-Different-But-Surely-Merry Christmas, and keep the inner fire of a pancake runner within! We will definitely see each other next year!

Looking forward to all of you!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy