Self-Transcendence Race • Přihláška / Application Form
Zde se můžete předem přihlásit na některé z letošních kol dvoumílového Závodu sebepřekonávání v pražské Stromovce. Chystáte-li se na náš závod poprvé, tato přihláška vám ušetří vyplňování registračního lístku na startu a urychlí průběh registrace na startu - stačí, když si vyzvednete startovní číslo. Tuto online přihlášku je možné vyplnit vždy nejpozději v pátek před závodem do 20.00 h. / You are welcome to use this application form to register for any of the 2-Mile Self-Transcendence Races in Stromovka. If you are a newbie at our race, this advance application will spare you of filling the registration slip at the start on the race day - all you need is to pick up the start number. This online application must be submitted no later than on the Friday prior to the race day, 8:00pm.
Jméno / First name
Your answer
Příjmení / Surname
Your answer
Datum narození / Date of birth
(Pozor na rok, nejspíš jste se nenarodili letos... ;-) / Mind the year; most likely you have not been born this year... ;-) )
MM
/
DD
/
YYYY
Účastnil(-a) jste se některého kola v letošním nebo loňském roce? / Have you participated in any of our 2-mile races this or last year?
Kategorie / Category
Pozn.: Do dětských kategorií patří závodníci s ročníkem narození 2005 a mladší. / Note: Participants born in 2005 or younger start in the Children categories.
Vyberte datum závodu / Select the date of the race:
Stát / Country
Město / City
Your answer
Klub / Club
Your answer
Poznámka / Note
Your answer
Required
Dobrovolné startovné činí 50 Kč. Děti do 12 let zdarma. / Race fee: voluntary 50 CZK. Children up to 12 years free.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms