Запровадження системи Smarsy в Університеті Грінченка (опитування студентів)
Smarsy – це персональний помічник в освіті, який функціонує на основі сучасних бот-технологій відомих месенджерів (Telegram, Viber, Facebook Messenger).

Головна мета впровадження цього проекту – надати студентам, викладачам та адміністрації нашого Університету можливість швидкої комунікації між всіма учасниками навчального процесу без необхідності обміну контактними даними (номерами телефонів, адресами поштових скриньок чи акаунтами в соц. мережах), а також без необхідності створювати групи у цих месенджерах чи соц. мережах.

Крім того, персональний помічник Smarsy допоможе Вам у лічені хвилини провести опитування чи голосування з будь-якого питання без наявності людського фактору, тому підробка результатів, подвійне голосування та інші хитрощі в даному випадку неможливі.

Також, персональний помічник Smarsy надасть Вам швидкий та зручний доступ до будь-якої електронної навчальної або адміністративної інформації (розклади, новини, оголошення, тощо), безпосередньо у вашому улюбленому месенджері, без необхідності завантажувати веб-сайти та пам’ятати логіни та паролі!

Нашому Університету надається можливість одним з найперших вузів світу запровадити вказані інноваційні технології на користь своїм студентам, викладачам та адміністрації.

На якому курсі Ви навчаєтесь? *
Яким чином Ви виходите в мережу Інтернет з мобільного пристрою? *
Required
Як часто Ви маєте доступ до мережі Інтеренет з мобільного пристрою? *
Якими месенджерами Ви користуєтесь? *
Required
Чи встановлений месенджер Telegram на Вашому мобільному пристрої? *
Telegram — програмне забезпечення для смартфонів на базі Android та iOS, яке дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями та різноманітними файлами, зокрема графічними файлами та відеофайлами.
Чи готові Ви встановити новий месенджер, наприклад, Telegram на свій мобільний пристрій для отримання довідкової інформації від Університету? *
Яку інформацію Ви б хотіли отримувати за допомогою персонального помічника Smarsy? *
Required
Чи приймали б Ви участь в опитуваннях та голосуваннях, запроваджених студентами вашої групи (факультету), викладачами, адміністрацією? *
Чи було б Вам цікаво самостійно організовувати моніторинг громадської думки в нашому Університеті? *
Як часто Ви перевіряєте корпоративну поштову скриньку? *
Чи налаштоване завантаження корпоративної пошти на Вашому мобільному пристрої? *
Ваші пропозиції щодо впровадження системи Smarsy в нашому Університеті: *
Your answer
Ваші запитання, які можливо виникли: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Київський університет імені Бориса Грінченка. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms