Juristická bojovka 2017
Těší nás Váš zájem o Juristickou bojovku! Před vyplněním přihlašovacího formuláře věnujte, prosím, pozornost následujícímu.

Přihlašování je možné do 19. dubna 2017. Před přihlášením se dobře seznamte s Pravidly Juristické bojovky, která jsou zveřejněna na webu spolku a facebookové události; do hry se přihlašujte pouze, pokud jste připraveni tato pravidla dodržovat. Přihlášením stvrzujete, že jste s pravidly seznámeni a že je budete respektovat.

Účast v soutěži bude potvrzena prvním přihlášeným týmům do naplnění kapacity soutěže, další osoby budou zařazeni jako náhradníci, pokud o to projeví zájem. Pokud později zjistíte, že se nemůžete účastnit, prosíme Vás o odhlášení na e-mail garantce projektu Žofce Šolcové <solcova@juristi.cz>.

Na základě Pravidel je pro řádnou registraci zapotřebí uhrazení účastnického poplatku za tým, k této úhradě budete vyzváni následně prostřednictvím e-mailu, který si zvolíte za tým jako kontaktní.

Osobní údaje zpracované tímto formulářem budou využity Právnickým akademickým spolkem Juristi pouze pro potřeby evidence a komunikace v rámci Juristické bojovky 2017. Uvedené údaje budou uchovávány v elektronické a listinné podobě. Odesláním formuláře dáváte souhlas s tímto zpracováním.

*Povinné pole
Název týmu: *
Your answer
Jména a příjmení členů týmu (ke každému uveďte ročník studia na PF, u studentů z jiných fakult uveďte i název dané fakulty): *
Your answer
Jméno a příjmení odpovědné osoby z týmu: *
Your answer
E-mail odpovědné osoby (kontaktní email týmu): *
Your answer
Telefonní kontakt na odpovědnou osobu: *
Your answer
Zde můžete uvést další kontakt na tým a případné informace o týmu a účastnících:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Právnický akademický spolek Juristi. Report Abuse