Kafija ar politiķiem Eko Turbulence 2 projekta ietvaros
Šī gada 22. janvārī kafejnīcā " Kafe Trusis" plkst. 14.30 notiks neformāla diskusija "Kafija ar politiķiem".

“Kafija ar politiķiem” koncepcija. Tā ir lieliska iespēja aktīviem jauniešiem, kurus interesē, kā tiek pieņemti lēmumi, kas vēlas piedalīties lēmumu pieņemšanā un izteikt savu viedokli par aktuāliem jautājumiem, vai arī kam vienkārši interesē - kā notiek lietas! Šīs metodes galvenais mērķis ir nodrošināt iespēju veidot dialogu starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem (tie ir politiķi, institūciju pārstāvji, pašvaldība utt.). Neformālā gaisotnē abām iesaistītajām pusēm – jauniešiem un politiķiem – ir iespēja satikties, iepazīties un pārrunāt jauniešiem aktuālus jautājumus.

“Kafija ar politiķiem” pasākuma norise. „Kafija ar politiķiem” tiek organizēta pēcpusdienā, tiek izvēlēta kāda patīkama vieta, kurā pie kafijas vai tējas tasēm jaunieši un lēmumu pieņēmēji var pārrunāt noteiktu tematu, uzklausīt viens otra viedokli un kopā radīt jaunas idejas vai risinājumus jau esošām problēmām.

Pasākuma galvenais ieguvums: jauniešiem tā ir iespēja izprast un uzzināt, kā strādā politiķi, kā tiek virzīti likumi, savukārt, politiķi var uzzināt, kādi jautājumi ir aktuāli jauniešiem un kādus risinājumus viņi tiem redz.

Šogad par diskusijas galveno tematu izraudzīta atkritumu apsaimniekošana un ar to saistītie jautājumi – bioloģisko atkritumu šķirošana, PET pudeļu nodošanas iespējas u.c.

Savu dalību apstiprinājuši: Rudīte Vesere – VARAM Vides aizsardzības departamenta direktore; Rūta Bandere – Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas vadītāja; Dace Jansone – AS "Zaļais punkts".

Piesakies "Kafija ar politiķiem" diskusijai, aizpildot anketu.

Kafijas un tējas pietiks visiem!

Projektu Eko turbulence 2 tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Vārds: *
Uzvārds: *
Vecums *
Tālrunis: *
E-pasts: *
Mācību iestāde un/vai darba vieta *
Kāpēc Tu vēlaties piedalīties diskusijā "Kafija ar politiķiem"? *
Tavs jautājumi diskusijas "Kafija ar politiķiem" viesiem? (Lūgums norādīt viesi, ja ir konkrēts cilvēks vai institūcija) *
Kā Tu uzzināji par šo pasākumu? *
Komentāri
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy