Chci hrát v Banátu!
Formulář pro kapely, divadla a další bláznivá uskupení, co se chtějí vydat vstříc neskutečnému dobrodružství v Banátu! Festival Banát je specifický festival v české vesnici Eibentál na úpatí rumunských Karpat. Je pořádán pro podporu české komunity v rumunském Banátu, kde je na území velkém asi jako dva okresy šest českých vesnic, několik medvědů a mnoho kilometrů hlubokých lesů a hvozdů Všichni účinkující se účastní bez nároku na honorář a musí splnit další hrůzostrašné podmínky! Je dost možné, že se nějaké kapely z Rumunska kvůli odstrašujícím podmínkám již nevrátí, nepřežijí totiž stanování pod hvězdným nebem, skvělé banátské jídlo a pití, společnou cestu autobusem, nebo také pařbu se svými fanoušky, které si k nám musíte přivézt, nebo prostě propadnou kouzlu Banátu! Jestli jste to dočetli až sem a klepou se vám nohy, použijte křížek na vašem prohlížeči (po slepu ho najdete vpravo nahoře), jestli chcete ulovit banátského bobříka a stát se hudební legendou Balkánu pokračujte níže!

Jestli se bojíte a furt si nejste jisti, vyzkoušejte náš zimní festival v Praze, ten se odehrává někdy v únoru ve Zkušebnách na Chodově. Nejsou tam ani medvědi, ani nemusíte spát ve stanu.

Plné znění banátských propozic vám budou zaslány po vyplnění tohoto dotazníku! Na nabídky, které budou směrovány na festivalové maily nebude z důvodu velkého množství nabídek brán zřetel! Jsme jenom lidi:)

Něco o Banátu...
Chcete se zúčastnit ročníku? (teda jestli budeme mít sílu a rok 2016 nebude poslední...) :) *
Required
Název kapely *
Your answer
Jméno přihlašujícího *
Your answer
Mobil *
Your answer
Email *
Your answer
Počet členů kapely *
Your answer
Rychlý přehled nástrojovky (krátký přehled)
Your answer
Webové stránky *
Your answer
Facebook *
Your answer
Odkaz na ukázku 1 *
Your answer
Odkaz na ukázku 2 *
Your answer
Případná forma propagace kapely *
Your answer
Kolik fanoušků dokážete ve společné dopravě dostat do Banátu? *
Your answer
Nebojíš se spát pod stanem? *
Your answer
Proč se chcete vydat do Banátu? *
Your answer
Jaký nejlepší festival jste zažili? *
Your answer
Vzkaz/poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of FBC Česká Lípa. Report Abuse - Terms of Service