Atlas Banátu
V květnu příštího roku by měl vyjít první banátský atlas, který bude obsahovat nové mapy, které vznikají v týmu kolem eibentálské hospody "U Medvěda". Nyní tak vznikají podklady, jenž povedou k mnohem přesnějšímu zakreslení turistických tras, vrstevnic, vesnic a dalších turistických atrakcí.

Důležitým článkem celého projektu je vstup mapového portálu mapy.cz, kde již můžete sledovat postupný vývoj (se zpožděním cca 2 měsíců) turistických map v českém Banátu. Největší mapový portál pak spustí i přesnou off/online navigaci či přesně zakreslení vesnic včetně všech baráčků. Díky tomu lze pak dělat jednoduché katalogové zápisy, z nich se může vytvořit zajímavý katalog ubytování a služeb v celém Banátu. Jako ukázka již funguje celá vesnice Eibentál, kde hospoda "U Medvěda" má podobný katalogový zápis

Atlas Banátu bude obsahovat kompletní okolí českého Banátu národní park Nery a Železných
vrat, okolí Baile Herculane a také okolí českých vesnic v Srbsku. V mapách budou navíc zakresleny i ideální
trasy pro cyklisty, rybáře či horolezce. Chybět nebudou rejstříky, povídání o Banátu či detailní výřezy jednotlivých českých vesnic. Nově se v mapách objeví i zcela nové trasy jako je Gerník/Rovensko - Sichevita, Eibentál -Trescovat, okolí Svinity, Dubové apod.

Mapy vyjdou v sešitovém formátu A5, praktické vydání bude připraveno tak, že jednotlivé stránky budou navrženy i jako denní výlety, turista si tak odpustí neustálé nepraktické rozkládání mapy v přírodě.
Jelikož Atlas Banátu vzniká z nadšení několika málo osob, byla vyhlášená jednoduchá crowfoundingová banátská kampaň na podporu vzniku této mapy. Přispěvatelé si mohou Atlas objednat navíc s malou či větší pozorností a zážitkem.

děkujeme!

Veškeré informace dostanete po vyplnění tohoto dotazníku mailem či telefonicky!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
jméno a příjmení *
poštovní adresa (kam bude zaslán atlas) *
telefonický kontakt *
mailový kontakt *
Výběr "dárku" *
Required
poznámka, vzkaz... *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of FBC Česká Lípa. Report Abuse