PIETEIKUMA ANKETA neformālās izglītības apmācībām jauniešiem un jauniešiem ar redzes traucējumiem „DAUDZVEIDO SAVU RĪTDIENU!”
Apmācības notiks 2014. gada 28. - 30. novembrī, atpūtas bāzē „Vecupenieki ”, Spuņciemā, Salas pag., Babītes novadā.
Pieteikuma anketu aizpildiet līdz 2014.gada 14. novembrim!
Atcerieties - šajā pieteikuma anketā nav "pareizo" vai "nepareizo" atbilžu. Mums svarīgas ir tieši Jūsu domas un atbildes!

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Līga Siliņa, Rīgas reģiona apmācību koordinatore, tālr.: 26 808 042 /apmacibas@brfonds.lv

Apmācības notiks pilnas 3 dienas! Piesakoties apmācībām, Jūs apstipriniet, ka varēsiet piedalīties apmācībās visas dienas. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu „Vecupeniekos” (http://vecupenieki.lv/lv/) gan jāsedz Jums pašiem.
Vārds, Uzvārds *
Vecums *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Pārstāvētā organizācija/ Novads *
Kādēļ vēlaties piedalīties apmācībās? *
Jaunietim ar redzes traucējumiem, lūgums norādīt:
Clear selection
Jaunietim ar redzes traucējumiem, lūgums norādīt:
Clear selection
Īpašas prasības (veselības aprūpe, veģetārs ēdiens u.tml. Ja nelietojiet kādus produktus, lūdzu, norādiet, kurus): *
Apmācībām esmu pieteicies kopā ar: *
Ar šo apstiprinu, ka piedalīšos visās apmācību dienās: * *
Required
Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājmu "Baltijas Reģionālais fonds" (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Baltic Regional fund. Report Abuse