Apmācībās jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem par iniciatīvu plānošanu un īstenošanu vietējās kopienas labā
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jaunatnes darbiniekus un jauniešus no visas Latvijas piedalīties apmācībās par iniciatīvu plānošanu un īstenošanu vietējās kopienas labā. Apmācības notiks no 2. līdz 4. februārim viesu namā “Turbas”, Ikšķiles novadā!
Pieteikšanās apmācībām līdz 26. janvārim, aizpildot pieteikumu šeit. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2017. gada 28. janvārim.

Dalībnieki: No katras organizācijas vai iestādes tiek aicināti pieteikties 2 pārstāvji – 1 jaunietis (vecumā no 15 līdz 25 gadiem) un 1 jaunatnes darbinieks/jaunatnes speciālists/jaunatnes darbā iesaistītā persona. Dalības pieteikums jāaizpilda katram pārstāvim!

Apmācības jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem notiks atsevišķi, tomēr dažās sesijās tās notiks kopā, lai viens otram palīdzētu izstrādāt ideju, kuru varēs īstenot savā vietējā kopienā.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai pārstāvji varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.


Atcerieties - šajā pieteikuma anketā nav "pareizo" vai "nepareizo" atbilžu. Mums svarīgas ir tieši JŪSU domas un atbildes!
Vārds, Uzvārds *
Your answer
Vecums *
Your answer
Dzīvesvieta *
(Novads, pagasts vai pilsēta)
Your answer
E-pasts *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
Īpašas prasības *
(veselības aprūpe, veģetārs ēdiens u.tml. Ja nelieto kādus produktus, lūdzu, norādi, kurus)
Your answer
Pārstāvētā organizācija/ iestāde: *
(skola, pašvaldība, jauniešu centrs, biedrība u.c.)
Your answer
Loma organizācijā/iestādē: *
Katrs pārstāvis norāda tikai vienu no lomām, t.i. kurās apmācībās piedalīsies - jaunatnes darbinieku vai jauniešu.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Baltic Regional fund. Report Abuse - Terms of Service