Přihláška na otevřené kurzy Zdravé abecedy
Otevřených kurzů se účastní pracovníci různých škol. V případě, že máte zájem o tzv. "zakázkový kurz", kontaktujte nás na info@zdrava-abeceda.cz.

Pokud hromadně přihlašujete větší počet účastníků, prosím pošlete nám na info@zdrava-abeceda.cz  jejich údaje v tabulce, kde ve sloupcích budou potřebné informace (Titul, jméno a příjmení, Datum narození, Název oganizace (školy apod.), případně její IČO)

Děkujeme.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kurz *
Vyberte si prosím z nabídky kurz, který chcete absolvovat
Titul, jméno a příjmení *
Datum narození *
Uvádějte prosím pouze v číselném tvaru (dd.mm.rrrr). Tento údaj slouží pro vystavení certifikátu o účasti na akreditovaném semináři.
Organizace *
Uveďte prosím název organizace (školy), které bude vystavena faktura za Vaši účast na kurzu. Pokud si kurz hradíte sám/sama, uveďte Vaše jméno.
IČO
Uveďte pouze pokud budete seminář platit, neplatí pro akce  hrazené z grantových prostředků. Identifikační číslo organizace můžete sami snadno zjistit v ministerském rejstříku http://rejskol.msmt.cz/, často bývá u kontaktních údajů na webu Vaší školy, případně se obraťte na své nadřízené. Pokud si kurz hradíte sám/sama, uveďte prosím Vaši korespondenční adresu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of AISIS, z. ú.. Report Abuse